Civic FC5 Oto yıkamacılar hakkında

Aracınız
Civic FC5 2020
Aslında en doğru tespit sizin yorum olmuş şimdi aracı ilk aldığım günlere dönecek olursak faturaya baktım benzer şeyleri bana da satmışlar boya koruma ve kaput koruma altında ve sonra ne mi oldu hemen aşağıda ;

1 - Basınçlı su ile yıkamada kaput koruma dedikleri zımbırtı önce çatladı sonra ise yırtılmaya başladı servise söylediğimde bana dedikleri şey kullanıcı hatası oldu göya 1 sene garantili sattıkları kaput korumanın çatlaması garanti kapsamına girmezmiş hikaye :)

2 - Su bazlı boya tabiki zorlanmaya başlayınca yıkamalarda bu kez de boya koruma masalı ortaya çıkıverdi ve tabiki tahmin edeğiniz üzere yine kullanıcı hatası her ne kadar aracı kendim yıkamasamda yıkamacıya gitmek hataymış öyle buyurdu servis müdürü.

3 - Araç daha yeni ön cam plastikleri yerlerinden oynamış tutkalı az kullanılmış büyük ihtimalle malum yıkamada su gelince sonuç yine kullanıcı hatası usta başka bir FD6 Civic aracın aynı yerine baktı aaa bunda da böyle sorun olmaz dedi Türk usulü çözüm herkes mutlu :)

Hocam aynı dediğiniz şeyleri bende aldım kaput koruma falan şuan boşa para olduğunu düşünüyorum ama satarken öyle bi ballandıra ballandıra anlatıyorlar ki

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri