Paspas ve bagaj havuzu

Ben havuzlu paspas istedim ,adamlar bundan yapmışlar ,anlamadım bakıyorum havuzlu paspaslara benım yaptırdığıma hiç benzemiyor ... bu daha kullanışlı Dedi ... yalıtım için de işe yarar mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben havuzlu paspas istedim ,adamlar bundan yapmışlar ,anlamadım bakıyorum havuzlu paspaslara benım yaptırdığıma hiç benzemiyor ... bu daha kullanışlı Dedi ... yalıtım için de işe yarar mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Koltuklarda söküldüğü için tabanı komple kaplıyorlar diye algıladım bu yüzden yalıtım mı diye sordum.

[MENTION=4950]YUNUSOGRU01[/MENTION] Yunus bey öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın sizden ricam bunların linkini paylaşır mısınız

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=4950]YUNUSOGRU01[/MENTION] Yunus bey öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın sizden ricam bunların linkini paylaşır mısınız

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Satıcı 2016 civic için link açamadı.
Numarasını vereyim ben 2012 civic üzerinden sipariş verdim mesajla da 2016 için olan ürünü istedim . benle çok iyi iletişime geçti. Diyarbakıra 3 günde ulaştırdı. Satıcı izmirde.
Numarasını paylaşıyorum.

2068caf298794765d7b0ca3e58f79afd.jpg

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Satıcı 2016 civic için link açamadı.
Numarasını vereyim ben 2012 civic üzerinden sipariş verdim mesajla da 2016 için olan ürünü istedim . benle çok iyi iletişime geçti. Diyarbakıra 3 günde ulaştırdı. Satıcı izmirde.
Numarasını paylaşıyorum.

2068caf298794765d7b0ca3e58f79afd.jpg

#NoFeaR Turgut hocam paylaşım sorun olursa silersiniz.

Gitti gidiyorda hangi satıcı bu ? paspas ı kayma yapıyor mu ? Bende paspas düşünüyorum

Merhaba

Paspaslar Ankara Şaşmaz daki aksesuarculara da gelmiş. 200 TL civarında istiyorlar. Pazarlıkla 170- 180 civarına veriyorlar. Internetten almak daha mantıklı gözüküyor.
Ama önce görmek isterim derseniz dükkanlardan alabilirsiniz. Ben Şaşmaz'dan aldım, 20 TL civarı pahalıya almışım.Almadan deneme ve görme şansım oldu. Kalitesi güzel, kalıbı da düzgün tam oturuyor.

Geri