Civic FC5 Sabahları araç ilk çalıştırmada gelen ses

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar sabahları arabayı çalıstırdığımdaki ilk ses takili kaliyor biraz ilerleyince geciyor. Sadece sabahlari yapıyor.Yeni başladı daha once yoktu bilgisi olan var mı? Video çektim ama yükleyemedim mp4 formatını kabul etmiyor site.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ses ekrandan gelse sürekli gelir diye düşünüyorum. Sabah ilk çalıştırmada yapıyor. Sonra kesiliyor. Sonra gün içersinde tekrar calistirdigimda böyle bir ses gelmiyor.

Aracınız
Civic FB7 2012
Ses ekrandan gelse sürekli gelir diye düşünüyorum. Sabah ilk çalıştırmada yapıyor. Sonra kesiliyor. Sonra gün içersinde tekrar calistirdigimda böyle bir ses gelmiyor.
benimkide genelde hersene havalar sogumaya baslayinca yapiyor isininca yapmiyor havayla alakali olabilir bence siz dugmeden komple kapatin oyle bi deneyin baska sekilde ondan olup olmadigini anlayamazsiniz ben o sekil denedim direk buldum ondan oldugunu ve kafaya takmiyorum onun sesini

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar az evvel Maraş Kısakürek servisine giriş yaptım aynı sorun yoldayken başıma geldi Gökhan ustaya söyledim videoyu izlettim, üniteyi göndeririz dedi çünkü ilk defa görüyorum böyle bir durumu dedi. Yok kalsın dedim bir sonraki 10 bin bakımında sürekli bir hal alırsa yaptırmak için söktürürüm cihazı. Ses yüzde yüz navigasyon. Ses geldiğinde navigasyonu kapatın direkt kesiliyor. Bu arada ısınmayla alakası yok.

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Biraz once servisten geldim (Honda Ufuk Eskişehir) videoyu incelediler ilk defa böyle bir Asorunla karşılaştıklarını söylediler ve videoyu Honda Türkiye'ye gönderecekler ve donus yapacaklar. Şu anda ses yok araba ısındığı için bakalım servis ne cevap verecek.

Anladığım kadarıyla navigasyon cihazının içerisinde ufak bir fan var ise bu ses fandan geliyor olabilir zira herkesin belli zamandan sonra masaüstü bilgisayar kullananlar iyi bilirler kasa soğutucu fanı,power supplay fanı ötmeye başlar sonuçta bu cihazında soğumaya ihtiyacı var.

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri