Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmet328
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Aracınız
bir ton para verilen bu araçta böylesi kronik bir problem bence ayıplı mala girer. orada öyle bir göçük olması çokda önemli değil. fakat ayıplı maldan dolayı ücret indirimi talep edilebilir. Sonuçta ayıplı mal.

Aracınız
Durum aslında çok vahim. Bir kaç kişi bu paraya çok iyi demiş ancak kesinlikle katılmıyorum. Sonuçta 0 bir araç. Ayrıca koskoca fabrika. Merdiven altı üretilmiyor bu araç. Öncelikle Noterden üzerinden ihtar çekilmeli. Toplu halde tespit davası açılıp sonra da Tüketici mahkemesine verilmeli. Dava da olumlu çıkacaktır. Kullanıcı hatası diyerek zaten ne koparırsak kar mantığına geçmişler. Kimse uğraşmaz uğraşanlarıda hallederiz görüşündeler. Her bir gelişme de Medya da kullanılmalı bu süreç HONDA TÜRKİYE büyük bir darbe vurur zaten. Anlaşma yolu arayacaklardır.

:clap:

Fc5 in karoserinin(direkler,kaput vs) her bolumunde ilk defa farkli celik oranli malzemeler kullanildi ben onlardan kaynakli oldugunu dusunuyorum. Fakat ne olursa olsun honda bu problemi giderdigi gibi maddi olarak da bir guzellik yapmak zorunda. Aksi durumda fc5 lerin satisi azalacagi gibi, ikinci eli de zayiflar. Fb7 sahibi olarak fc5 cok hosuma gidiyor ancak satin alip almamayi dusunurum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Benim aracta iki yerde gocuk var. Ince ve uzun. Yuvarlak formlu degil. Zamanla durum ne olur kestirmek guc

Aracınız
Aracımı 20 gün sonra teslim edecekler henüz bayiye bile gelmedi araç. Özellikle sordum göçük olayını satış temsilcisi ilk parti üretim araçlarda vardı artık kesinlikle yok dedi. Okuduklarım kadarıyla kesinlikle orada kullanılan sacın inceliğinden kaynaklanıyor. Burada yazılanları okumadan arka ve ön tampona özellikle bakmıştım sağlamlığına ve plastik gibi bir malzemede yapıldığını incecik ve çok esnek olduğunu görüp şaşırmıştım.

Aracınız
Aranıza yeni katıldım, ne yazık ki ilk mesajım göçük konusuna oldu. Temmuz ayında aldığım FC5 sedanın kelebek camı üzerinde göçükler bende de oluştu. O kadar da araştırmıştım Honda nasıl diye, tasarımını daha çıkmadan önce biliyordum neredeyse, bu olay nasıl gözümden kaçtı. Haram olsun diyorum. Şimdi altı ayı doldurmadan yapmam gerekenleri araştırıyorum. Sanırım bir avukat ile görüşeceğim, zira %100 kendi kendine oldu. Zaman zaman video çekip göçük takibi yapıyorum, belki gerekir diye. Neyse kusura bakmayın öncelikle herkese iyi akşamlar.

ENSAR

0
Arkadaşlar ben sizin yerinizde olsam ulusal bir kanalla görüşüp bunu haber yapmaları için elimden geleni yapardım.Ama tabi ilk başta hondaya yazı yazıp resmi olarak cevabı geldikten sonra.Bu tarz şeyler ilgi ceker,0 araclar boyalı çıkıp haber yapılan bir sürü marka var.Hem bu olay ufak bir olayda değil kesin haber yapılır bence.Pesini bırakmayın arkadaşlar!!!

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar ben sizin yerinizde olsam ulusal bir kanalla görüşüp bunu haber yapmaları için elimden geleni yapardım.Ama tabi ilk başta hondaya yazı yazıp resmi olarak cevabı geldikten sonra.Bu tarz şeyler ilgi ceker,0 araclar boyalı çıkıp haber yapılan bir sürü marka var.Hem bu olay ufak bir olayda değil kesin haber yapılır bence.Pesini bırakmayın arkadaşlar!!!

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020

Katılıyorum. FB7 kullanıcısı olarak önümüzdeki haftalarda FC5 almayı düşünüyordum fakat bu olaylar netleşmeden almama kararı verdim.
FB7 kullanıcıları olarak biz de konunun takipçisi ve destekçisiyiz.
Çok ciddi bir sorun ve sorumsuzluk var ortada. Binlerce TL para verip alıyoruz, yılların emeği var o arabalarda.

Ben müsait olunca kaymakamlıkta bulunan hakem heyetine gidip gerekli şikayetleri yazılı olarak bildireceğim ve bunu bayi deki araçların resimleriyle kanıtlarsam iş daha kolay olacaktır.

SM-C7000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri