Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Aracınız
285 bin izlenme olmuş açıkçası bundan sonra daha fazla konuşulur. Ne vardı Honda şu sorunu inkar etmeden hızlıca davransaydın, o zaman ne sen ne biz zor durumda kalırdık. Sakıncası yoksa linki aşağıda

Trust

0
Aracınız
Bugün Instagram da canlı typer video su yaptılar. Herkes göçük göçük diyor sonunda dayanamayıp video sonlandırdılar.

Honda turkiye saci avrupadan tedarik ettigini aciklamis ama bana cok inandirici gelmedi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Bayağıdır takip ediyorum belki daha önce dikkat edip göremedim kendi aracimda ışık yansıdığı da hissedilecek bir adet dalga gördüm. Sitede ki başka bı araçta da daha önce gormemistim onda bariz 3 adet falan göçme var. Aracım tam 9 bin km'de

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif68

0
Eger kanitlanirsa ne olur arabalar geri toplanip paramizi verirlermi biss göcük olmayanlarin arabasinida alirlarmi

SM-J700H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Eger kanitlanirsa ne olur arabalar geri toplanip paramizi verirlermi biss göcük olmayanlarin arabasinida alirlarmi

eğer ki kanıtlanırsa mutlaka geri çağırma yapılır. Bu ilk defa honda da olacak bir şey değil. Büyük ihtimalle de araç değişimine kadar yolu var. Bazı arkadaşlar altından kalkılmaz falan yazmışta, kalkar kardeşim. Milyar dolarlık bir piyasa bu. Zaten çağırılan araçların bir çoğu bir miktar tazminat kabul ederek işi kapatacaktır. ayrıca Türkiye de öyle 15-20 bin araçta yok bu problem. Bir çok platformda özellikle anket yapılması için yöneticilere rica ettim. sorunlu aracım var denen en fazla katılım olan ankette son baktığım da 180 kişi civarıydı. Üstelik bu platformun 12 bin üyesi vardı. Honda ya güven kaybı oldumu derseniz,duygusal bakmaya gerek yok. Honda bir üretici bende tüketiciyim. İyi mal yaparsa yine alırım.

akif68

0
eğer ki kanıtlanırsa mutlaka geri çağırma yapılır. Bu ilk defa honda da olacak bir şey değil. Büyük ihtimalle de araç değişimine kadar yolu var. Bazı arkadaşlar altından kalkılmaz falan yazmışta, kalkar kardeşim. Milyar dolarlık bir piyasa bu. Zaten çağırılan araçların bir çoğu bir miktar tazminat kabul ederek işi kapatacaktır. ayrıca Türkiye de öyle 15-20 bin araçta yok bu problem. Bir çok platformda özellikle anket yapılması için yöneticilere rica ettim. sorunlu aracım var denen en fazla katılım olan ankette son baktığım da 180 kişi civarıydı. Üstelik bu platformun 12 bin üyesi vardı. Honda ya güven kaybı oldumu derseniz,duygusal bakmaya gerek yok. Honda bir üretici bende tüketiciyim. İyi mal yaparsa yine alırım.
Peki gocuk olmayanlarda ne olcak bu olmayacagi anlamina gelmezki sizce ne olur bu durumda

Aracınız
Peki gocuk olmayanlarda ne olcak bu olmayacagi anlamina gelmezki sizce ne olur bu durumda

Üretim hatası kullandıkları malzeme ile ilgili olduğundan, göçük olsun olmasın geri çağırma olacaktır. Ha şu olabilir,şu tarihe kadar şu malzeme ile ürettik ve hatalı üretimdir. Ama şu tarihte farkettik ve malzeme değişikliği yaptık der de kanıtını da ortaya koyarlasa belli bir süre içinde üretilmiş araçları çağırırlar sadece.

Geri