Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .

akif68

0
Üretim hatası kullandıkları malzeme ile ilgili olduğundan, göçük olsun olmasın geri çağırma olacaktır. Ha şu olabilir,şu tarihe kadar şu malzeme ile ürettik ve hatalı üretimdir. Ama şu tarihte farkettik ve malzeme değişikliği yaptık der de kanıtını da ortaya koyarlasa belli bir süre içinde üretilmiş araçları çağırırlar sadece.
Peki arabanin parasini verme durumlari olabilirmi eger olursa 2.ci el alanlar ne olcak

SM-J700H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Peki arabanin parasini verme durumlari olabilirmi eger olursa 2.ci el alanlar ne olcak

Aynı sorun 3 kez tekrar ederse iade olur.
Honda dese ki değişecek o parca değer kaybını malesef alıcıya fatura edecek. Oldu da dava acsaniz bile bi aşkın kazananı yine honda olacak.

Aracınız
Bu konu da ne kadar fikir yürütsekte sağlıklı bir sonuç yakalamak zor. Parasını da verebilir,hatasız araçla değişim de yapabilir. Bu arada aracın garantisi ruhsatla beraber devredildiği için 2. elde olsa aynı şartlara tabii olacaktır diye düşünüyorum.

Paracayi degistirirlerse aracin iadesi kesinlikle soz konusu olmaz. 3 kez tekrarlarsa olay degisir tabii. Tuketici kanunu boyle diyor. Yillar once opel astra araci sifir alan arkadas daha 70 km de baski balata arizasi ile karsi karsiya kaldi. Servis parcayi degistirdi, olay bitti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Paracayi degistirirlerse aracin iadesi kesinlikle soz konusu olmaz. 3 kez tekrarlarsa olay degisir tabii. Tuketici kanunu boyle diyor. Yillar once opel astra araci sifir alan arkadas daha 70 km de baski balata arizasi ile karsi karsiya kaldi. Servis parcayi degistirdi, olay bitti.

Sıkıntılı parça şasede kullanıldıysa kesinlikle onarım yada parça değişimi olamaz. Fakat sıkıntılı parça şase üzerindeki sac ise onarım yaparlar. Bu da araçta değer kaybına yol açacağı için bir miktar değer kaybı tazminatı vermelerini gerektirir. Benim tahminim sıkıntı şasede. Yani iş bayağı büyük. Parça değişimi mümkün değil.

akif68

0
Sıkıntılı parça şasede kullanıldıysa kesinlikle onarım yada parça değişimi olamaz. Fakat sıkıntılı parça şase üzerindeki sac ise onarım yaparlar. Bu da araçta değer kaybına yol açacağı için bir miktar değer kaybı tazminatı vermelerini gerektirir. Benim tahminim sıkıntı şasede. Yani iş bayağı büyük. Parça değişimi mümkün değil.
Peki ne zaman sonuclanir bu krediyle aldik krediyi oduyoruz

Fabrikadan gelen kaporta ustasinin cumlesini aynen suydu; bir seri saside problem tespit edildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracımı satmayı düşünüyordum ama bakalım honda türkiye ne açıklama yapacak merakla bekliyorum açıkcası

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Merakla bekliyoruz herhalde yakın zaman da honda bir açıklama yapar. Çünkü sadece Türkiyede değil tüm dünyada sattıkları araçlarda çıktı bu problem. Bir de çelik aldıkları firmanın foyası ortaya çıkınca kulaklarının üstüne yatmaları mümkün değil.

Geri