Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Bu forumda olan herkes göçük olayindan haberdar. Bana da kalkip mesajim niye siliniyor birileri size baski mi yapiyor diye mesaj atmissiniz yani bunlar cok gülünç şeyler. Size yapilan uyari mevcut konu varken konu kirliligi yaratmamaniz. Diyeceginiz bir sey varsa buradan yazin. Ayrica uslubunuza da dikkat edin ruyaya yatmalar falan. Madem 6 farkli kuruma basvuru yaptiniz sonucunu bekleyin, burasi bilgi paylasim platformu anayasa mahkemesi degil.

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.
Allah aşkına adamın ifadelerinde ne var?
Rüyaya mi yattın diyince senin aklına ne geliyor?

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Allah aşkına adamın ifadelerinde ne var?
Rüyaya mi yattın diyince senin aklına ne geliyor?

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yazdiklarimi bir daha okuyun isterseniz. Usluptan bahsediyor degil mi, alayci tavirdan. Sizin gibi aklima bir sey geldiginden degil. Arkadaslar bakin bu gocuk konusu beni ilgilendirmiyor bu forumu da ilgilendirmiyor bu araci ben uretmedim buradaki kimse bundan dolayi suclu vs degil. Bunun icin kalkip bana neden konu kapandi birileri baski mi yapiyor diye mesaj atmak ne kadar anlamli? Ustelik konular birlestirildi diye bilgi mesaji yazildigi halde. Burada amac bilgi paylasimi yapmak sorun cozmek yol gostermek. Bu gocuk konusu 5 aydir da burada konusuluyor ve yeni olan bir sey de degil. Mevcut konu varken farkli basliklar altinda konu kirliligini onlemek forum duzenini saglamak icin admin ve moderatorler var. Birakin da bu konuda yapilmasi gerekeni biz yapalim. Kimsenin sesini bastirmaya calismak gibi bir niyetimiz yok. Honda Türkiye resmi sayfasi olur kotu yorumlar karalamalar bastirilir haklisiniz fakat bu forumun bununla ilgisi olmadigini 3 3.5 yildir bu forumda olan insanlar zaten biliyor. Burada alay etmek icin bir sey yazarsaniz sureli ya da suresiz uzaklastirma alirsiniz, duzeni bozmaya kimsenin hakki yok. Yazilanlar da ortada, carpitmak veya dogru sekilde anlamak sizin elinizde. İyi forumlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Kayhanbozkus 2006 model atmosferik motor 100 kmde 9.2 tüketim reel de 11 litre ediyor test edildi buna ne diyecen

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Soyledigimle yakitin ne alakasi var cozemedim su anda aracim 24 25 kurus yakiyor gaz olmus 3 TL daha ne istiyorsunuz aracin yakitindan beklentiniz ne cozemedim ?

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Aracınız
Hocam sen 4 uşlemi bile yapamıyorsun kanımca :D hep 50 TL yakıt alanlardan mısın :D :D :D

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar konuyla bi alakam yok ama hakikaten şu anda içerik kirliliği yapıyorsunuz konu başlığını okuyarak yorumlarımızı yapalım forum ortamında konu ve bilgi kirliliği yaratırsak kimse istediğine ulaşamaz
Hondayı kötüleyecek olanlar gidip başka forumlarda bunu yapmalılar burası doğru yer değil. Burda göçük dışında başka bişey tartışacaksak başka konu başlığına geçelim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bu son uyarım!
Göçük harici konu içerisin de tartışma yaratan kişiler süresiz forumdan uzaklaştırılacaktır, lütfen forum kurallarına uyalım.

Aracınız
Göçük durumu ile alakalı Honda Türkiye ile davetleri üzerine görüşüldü. Aşağı yukarı 1 ay gibi bir süre isteniyor. Bu süre zarfında bizlere düşen şey sabredip beklemek, Honda'yı ya da araçlarımızı kötüleyecek yorumlar yapmanın kimseye bir faydası olmayacaktır. Bu arada göçük ve dalgalanma olup da henüz servis kaydı açtırmayanlar bu işleri halletsinler. Herkes için hayırlısı olsun.

Aracımın sağ ve sol c sütununda göçme ve dalgalanma oluştu. Bagaj kapağı bir taraftan neredeyse bir parmak kadar açık duruyor. Servise gidip nasıl bir işlem yapmamız gerekiyor. Aracı ankara boradan aldım bayi farkerder mi yoksa oraya mı gitmeliyim. Birde araç 10000 eğer çözüm veya detaylı cevap alamazsam bakımı yaptirmayacağım.

Aracınız
Honda bu işin üzerine yatacak gibi gözüküyor. Açıklama için 5 Aralık tarihi dolaşıyor etrafta... Maçaları yerse inşallah yarın yapacaklar açıklamalarını, umarım tatmin edici bir cevap alırız yoksa aracı satacağım.

Geri