Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Aracınız
Fc5 mağdurlari ( c sütunu göçükleri )

Fc5 mağdurlari ( c sütunu göçükleri )

Arkadaşlar mağduriyetin nereden kaynaklandığını anlatmama gerek yok sanırım çünkü sağır sultan bile duydu ama honda Türkiye duymuyor çünkü kulaklarını tıkıyor. FC5 mağdurlarını birlik olmaya davet ediyorum. Lütfen sosyal medyadan sesimizi duyuralım. Yabancı dil bilenler dünya gündemine twiit atsınlar facebooktan önemli günlerde paylaşılan herşeye videomuzu atsınlar yorum yapsınlar takipçisi çok olan sayfalara yüklensinler gücümüzü göstermenin şimdi tam zamanı milyarlarca lira verdik kimse bizi dikkate almıyor. Ankara mağdurları olarak derdimizi anlattığımız bir video var bu videoyu hem tweetr a hem facebooka eklesinler. Kabaca 100 bin lira para verdik borçlandık birikim yaptık. Diğer honda sahipleri de biz mağdurları yalnız bırakmasın lütfen birlikten kuvvet doğar yarın başka birinin başına gelmeyeceğinin garantisi yok. youtube da bulunan videonun linkini veriyorum lütfen paylaşalım....

https://youtu.be/X2b4Rcvjx00

Son düzenleme:
Aracınız
Fc5 kasa araçlarda c sütunu göçüğü

Fc5 kasa araçlarda c sütunu göçüğü

HONDA CİVİC FC5 kasa araç sahipleri bilindiği üzere C sütunu denilen noktada durduk yere göçükler oluşuyor.
Ben bununla ilgili forumda konu açtım ve yönetici kısa bir süre sonra konuyu kapattı
bunun sebebini anlayamadım ve kendisine özel mesaj attım cevabını bekliyorum.
Neden açtığım konu silindi yoksa FC5 kasa civic lerin bu sorunu çok ciddi bir sorun olduğu için mi bir yerlerden baskı sonucu yada çıkar amaçlı mı konu siliniyor
bu forum neye kime hizmet ediyor ?
Belkide beni bu konuyu tekrar açtım diye foruma girişimi yasaklayacaklar biz bu arabaya 105 bin TL para verdik sizde mağdurlar arasındaysanız sizde bu göçük olayını sorgulayın açtığım konu neden kapatılıyor bunu da sorgulayın !.....

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
HONDA CİVİC FC5 kasa araç sahipleri bilindiği üzere C sütunu denilen noktada durduk yere göçükler oluşuyor.
Ben bununla ilgili forumda konu açtım ve yönetici kısa bir süre sonra konuyu kapattı
Neden açtığım konu silindi yoksa FC5 kasa civic lerin bu sorunu çok ciddi bir sorun olduğu için mi bir yerlerden baskı sonucu yada çıkar amaçlı mı konu siliniyor
Belkide beni bu konuyu tekrar açtım diye foruma girişimi yasaklayacaklar biz bu arabaya 105 bin TL para verdik sizde mağdurlar arasındaysanız sizde bu göçük olayını sorgulayın açtığım konu neden kapatılıyor bunu da sorgulayın !.....

Başka bir konu da yazmış olduğunuz mesaja cevap verdim buradan da vereyim.
Açmış olduğunuz konuları silmedim, ana konu yani bu konu ile birleştirdim, aynı konudan 10 tane açmanın kimseye faydası olmaz sadece forum çöplüğe dönüşür aradığınızı bulamazsınız.

Aracınız
Başka bir konu da yazmış olduğunuz mesaja cevap verdim buradan da vereyim.
Açmış olduğunuz konuları silmedim, ana konu yani bu konu ile birleştirdim, aynı konudan 10 tane açmanın kimseye faydası olmaz sadece forum çöplüğe dönüşür aradığınızı bulamazsınız.

Evet hak veriyorum aynı konudan 20 tane olmasının forumu olumsuz etkiler
Beyefendi konu başlığı yeterince dikkati çekmeyen bir başlık konu başlığınıda değiştirirseniz iyi olur. mesela FC5 kasa civiclerde kaporta göçüğü gibi sizde araba alırken ciddi paralar ödüyorsunuz sahip olduğunuz birikim olan 110 bin TL nin cayır cayır yandığı ve izlediğinizi düşünün sadece 30 saniye düşünün

Trust

0
Aracınız
Evet hak veriyorum aynı konudan 20 tane olmasının forumu olumsuz etkiler
Beyefendi konu başlığı yeterince dikkati çekmeyen bir başlık konu başlığınıda değiştirirseniz iyi olur. mesela FC5 kasa civiclerde kaporta göçüğü gibi sizde araba alırken ciddi paralar ödüyorsunuz sahip olduğunuz birikim olan 110 bin TL nin cayır cayır yandığı ve izlediğinizi düşünün sadece 30 saniye düşünün
Neden bu kadar ön yargılı davranıyorsunuz?
Facebokta silinmiş olduğunu filan bahsetmişsiniz neden böyle birşey yapalım ki?
Siz mağdursunuz ama bu mağduriyet çözülecek sadece bunun bi arge zamanı var araştırılması gerekiyor ama sabretmeyi bilmeden sağda solda olmadık paylaşım yapıyorsunuz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Bu başlık haziran ayında göçüğü ilk fark eden arkadaş tarafından açıldı, google üzerinde arama yapıldığı zaman bu konu veya forum ana sayfası 1. veya 2. sayfa da zaten çıkıyor, 5 aylık google indexinden sonra bu sayfanın başlığını değiştirmemiz durumunda konu link yapısı da değişecek google aramalarında konu ulaşılamaz duruma gelecek.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Nasıl bir çıkar ilişkisi olabilir mesela? Burası insanların birbirine yardım etmeyi esas almış olduğu bir forum. Forumu incelerseniz insanlar karşılık beklemeden bir çok şey yapmış, ben dahil. Ön yargılarınızı bir kenara bırakıp bir düşünceniz varsa bu başlık altında paylaşın lütfen. Düşüncelerinize katılım olursa zaten karşılığını görürsünüz.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yine görüyorum ki hak aramayı yanlış anlayan arkadaşlar var aramızda kendini mağdur hissedip başka insanlara mantıksız şekilde sataşmak size yakışmıyor arkadaşlar
Yapacağınız şey o kadar basit ki bir dilekçe verip dava açacaksınız hem kendinizi daha iyi hissedeceksiniz hem paranızı kurtaracaksınız kimseyi de kırmamış olursunuz

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Yine görüyorum ki hak aramayı yanlış anlayan arkadaşlar var aramızda kendini mağdur hissedip başka insanlara mantıksız şekilde sataşmak size yakışmıyor arkadaşlar
Yapacağınız şey o kadar basit ki bir dilekçe verip dava açacaksınız hem kendinizi daha iyi hissedeceksiniz hem paranızı kurtaracaksınız kimseyi de kırmamış olursunuz

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri