Seramik mi ? Kaput Koruma mı ? SIFIR ARAÇ ALINDI !

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar Merhaba, aranıza bugün katıldım, tanışma başlığında da yeni açmış olduğum konum var.

Aranıza FC5 2019 ile katıldım. FÜME renk aracım için seramik kaplama yada kaput koruma yaptırmak istiyorum. Tabi iler ki zamanlarda da cam filmi... Ama şuan için acil bunlardan birisini yaptırmak ve kaputa gelecek taş parçalarından korunmak istiyorum. İkisini birden yaptıracak bütçem şuan yok. Bazı arkadaşlar la konuştuğum kadarıyla seramiği tavsiye etmeyende var edende var. Benim öncelik amacım sararmayan , kaputta oldugu belli olmayan kaliteli bir kaput koruma düşnüyorum. Sanırım Seramik kaplama taş izlerini yine belli ediyormuş . Sizin tavsiyelerinizi bekliyorum. Sizce ne yapmalıyım ? Aracı yıkamadan mı götürmeliyim bu işlemler için ?

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
ben alırken seramik yaptırdım taş izleri çok fazla oluştu en son kaput koruma yaptırdım kesinlikle kaput koruma yaptırmalısın seramik bi işe yaramıyor

kesinlikle kaput koruma yaptırım. Seramiğin ömrü ne kadar olacak ki. Ona verilen para bence boşuna verilen paradır. Markalı olsun kaput koruma. 3m var bende. 3 yıl sonra sarardı. Can filmi taktırırken , takan arkadaş bi makinayla birşey uyguladı tekrar bembeyaz çıktı. Markalı olduktan sonra sararsa da önemli değil eski haline geliyor nasıl olsa.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Seramik kaplamanın zaman geçtikçe özelliğini kaybettiğini duydum.
Bence kaput koruma yaptırın kalitelisinden, en azından diğer araçların attığı taşlardan vs korur.
Ben yaptıracak olsam kaput korumayı tercih ederim.
Aracınız hayırlı olsun
Kazasız belasız binin inşallah

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız hayırlı olsun.kazasız keyifli sürüşler dilerim.seramik kaplama taş izi konusunda hiçbir faydası yok eğer şehir içi kullanacaksanız kaput korumaya fazla ihtiyaç olmaz diye düşünüyorum.ama yaptıracaksanız çok kaliteli bir yere yaptırın yoksa sararma çatlama olur sökerken de aracınızın boyasına zarar verir

Aracınız
Civic FC5 2020
Tavsiyeleriniz teşekkür ederim arkadaşlar, tecrübelerinize güveniyorum. Kaput koruma yaptırmak en iyisi sanırım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız hayırlı olsun.kazasız keyifli sürüşler dilerim.seramik kaplama taş izi konusunda hiçbir faydası yok eğer şehir içi kullanacaksanız kaput korumaya fazla ihtiyaç olmaz diye düşünüyorum.ama yaptıracaksanız çok kaliteli bir yere yaptırın yoksa sararma çatlama olur sökerken de aracınızın boyasına zarar verir

Çok teşekkür ederim. Kaput koruma yaptırmaya karar verdim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bence bütün arabaya komple film koruma :)

Geri