Seramik mi ? Kaput Koruma mı ? SIFIR ARAÇ ALINDI !

Aracınız
Civic FC5 2018
Hayirli uğurlu olsun.ben de araci alali bir ay oldu.bu ikilemi ben de yasadim ve baya arastirdim.sonucta sonax ta kaliteli bi kaput koruma yaptirdim.1250 tl.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
komple film korumaya sıcak bakmıyorum üstad :)
En azından kaput, ön çamurluklar ve tamponu mutlaka kaplatın (y)
Japon gruplarının su bazlı boyaları maalesef taş yada benzeri cisimlere çok dayanıksız, çok kolay çizilip atabiliyor.
Muhtemelen sıfır araç alsam aracı komple kaplatırım diye düşünüyorum :) Bu ek maliyet düşüncelerinden de sıfır almıyorum şimdilik :D

Aracınız
Civic FC5 2020
En azından kaput, ön çamurluklar ve tamponu mutlaka kaplatın (y)
Japon gruplarının su bazlı boyaları maalesef taş yada benzeri cisimlere çok dayanıksız, çok kolay çizilip atabiliyor.
Muhtemelen sıfır araç alsam aracı komple kaplatırım diye düşünüyorum :) Bu ek maliyet düşüncelerinden de sıfır almıyorum şimdilik :D

Şimdilik kaputu tamamen kaplattım hocam :) çamuluklar ve tamponuda kaplatıcam maddiyatım oldugunda

mertk

0
Aracınız
Araçta kaput koruma da Hayırlı olsun maliyeti ne oldu?
Ayrıca çamurluk ve tampon için fiyat aldınız mı?

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
merhaba, ben de yeni füme civic aldım, kaput koruma düşünüyorum, bursa civarında tavsiye edebileceğiniz kaliteli mekan var mı? işlem ne kadar sürüyor kaça mal oluyor? bilgi rica ederim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ankara’da hakkıyla orjinal malzeme ve kaliteli işçilik ile cam filmi (llumar) ve kaput filmi (oraguard) nereye yaptırabilirim. Önerebileceğiniz bir yerler var mıdır.

Aracınız
Ben cam filmlerimi Swat Garage da yaptırmıştım. 3m llumar hepsi mevcut işçilikleri çok iyi.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri