Sıfır fc5 elegance

dunden pahali yarindan ucuz. bugun aldin aldin 15 agustosta 2-3 bin tl daha koyar en az dolar artsa da artmasa da zam yapiyor honda 5 sene once 50 bin tl ye sifir honda alirken bugun 120 bin veriyoruz.

Ben sifir elegance led farli rs on tampon hareketli sinyaller balik sirti anten paspaslar bagaj havuzu cift egzos gorunumlu arka tampon tablet ve telefon tutacaklari otomatik kararan dikiz aynasi atiker gold lpgli sıfır elegance otomatik beyaz renk 110000 e aldim nasil sizce

Ben sifir elegance led farli rs on tampon hareketli sinyaller balik sirti anten paspaslar bagaj havuzu cift egzos gorunumlu arka tampon tablet ve telefon tutacaklari otomatik kararan dikiz aynasi atiker gold lpgli sıfır elegance otomatik beyaz renk 110000 e aldim nasil sizce

Navigasyon ve multimedya sistemi de taktırırsanız executive e biraz daha yaklaşacak.
Anahtarsız giriş ve çalıştırma, deri koltuk ekletmek size executive den de pahalıya gelir.
Bu arada araç kaç model? Ben Haziran ayında executive sattım 103000₺ ye. Ama çok sıkışmıştım ve vaktim yoktu. 4000₺ de hasar kaydı vardı. Plastik parçalardı değişenler gerçi (tampon ve dış dikiz aynası). Bu plastik parçaların hasar kaydına bile ne kadar millet nazlandı anlatamam.

Sattiginiz 2018 miydi deri koltuk asla istemem kullandim onceden berbat bisey anahtarsiz çalıştırma gereksiz hayalet gösterge olsada olur olmasada arac sifir temmuzda aldim

Sattiginiz 2018 miydi deri koltuk asla istemem kullandim onceden berbat bisey anahtarsiz çalıştırma gereksiz hayalet gösterge olsada olur olmasada arac sifir temmuzda aldim

Zevkler tartışılmaz.
Ama ben anahtarsız giriş-çıkış ve çalıştırma sistemini kullanmaya başlayınca ne kadar güzel ve konforlu bir şey olduğunu anladım.
Deri koltuğun hissiyatı ve temizliği çok kolay bence. Ayrıca aracı kullanınca daha premium hissi veriyor.
Ekran göstergeleri Honda nın hep hoşuma gitmiştir. Fd6, fb7 nin iki katmanlı göstergesini de çok severdim. Şimdiki elegance da iyi. Executive çok daha başarılı. Olmazsa da olur. Ama imkan varsa çok daha güzel olur.

Araç 2017 kasım ayında almıştım. Bahsettiğim gibi çok sıkışmıştım, ya kredi çekecektim ya da uyguna verecektim. Zaten piyasa da biraz durgundu bayram üzeri. Ama şimdi satsaydım 112000₺ ye ilana koyup 110000₺ ye satabilirdim. Neyse kısmet bu iş. Alana hayırlı olsun. Siz eklentilerle birlikte 110000₺ ye 2018 temmuzda almışsanız çok iyi fiyat bence. Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun sizede benim arac tum eklentiler vergiler hersey dahil o fiyat tesekkur ederim

Geri