Silecek sorunu....

Aracınız
Merhaba arkadaşlar bir sorunum var . Fd6 aracımın sileceklerini çalıştırıp kapalı konuma aldığımda bu pozisyonda yada daha yukarlarda duruyor ve görüş açısı açısından ciddi soruna neden olabiliyor . Bunun ile ilgili cözüm yada başına gelen varmı acaba ?Screenshot_20181204-213221.jpeg

Merhaba arkadaşlar bir sorunum var . Fd6 aracımın sileceklerini çalıştırıp kapalı konuma aldığımda bu pozisyonda yada daha yukarlarda duruyor ve görüş açısı açısından ciddi soruna neden olabiliyor . Bunun ile ilgili cözüm yada başına gelen varmı acaba ?Ekli dosyayı görüntüle 249367
Cam kuruysa silecek vakumlama yapiyor kaymiyor ve yukarida kaliyor silecek suyuyla cami yikayin tekrar iniyor asagiya

fd6 2008
fb7 2012

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@karaca61 Silecek kollarında bir ayarlama veya değişim yapıldı mı, bu sorun kendiliğinden mi çıktı ortaya?

Ben de de ayni problem var hocam. Ama benimkinin sebebi belli. Kaput acikkken ve silecwkler havada iken çalıştırmış bulunduk. Çatır çatır zorlandi mekanizma.içim gitti ama oldu bi kere. Kimi zaman duruyor kimi zaman hemen durmuyor. Durursada ya gözümün önünde ayni senin gibi veya dipte. Beyin den midir mekanizmadan dir bilmiyorum. Actirmadimda sabrediyordum silecwk kolunu kirmamak için. Saticam zaten.

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi
Arti olarak, sürüş esnasında çalışmışsa eger silecek. Stop edip tekrar araci calistirinca tekrar calisiyor. Devreyi tamamlayamiyor herhalde. Beyin midir bilmiyorim.

Aracınız
Ben de de ayni problem var hocam. Ama benimkinin sebebi belli. Kaput acikkken ve silecwkler havada iken çalıştırmış bulunduk. Çatır çatır zorlandi mekanizma.içim gitti ama oldu bi kere. Kimi zaman duruyor kimi zaman hemen durmuyor. Durursada ya gözümün önünde ayni senin gibi veya dipte. Beyin den midir mekanizmadan dir bilmiyorum. Actirmadimda sabrediyordum silecwk kolunu kirmamak için. Saticam zaten.

Arti olarak, sürüş esnasında çalışmışsa eger silecek. Stop edip tekrar araci calistirinca tekrar calisiyor. Devreyi tamamlayamiyor herhalde. Beyin midir bilmiyorim.
Valla kardeş söliceklerime tercuman oldun resmen :) kafayı yemek üzereyim yagmur yağdığında açmaya korkuyorum . Sacma sapan biyerde duruyor . Önceden hız 3 kademeliydi . Ama 1. Kademede çalıştırinca artık 2. Kademede çalışıyormuş gibi sürekli ve 2. Kademeye aldığımda degişen birşey olmuyor aynı gidip geliyor. 3. Ye aldığımda hız artıyor . Sanki 1. Kademe pasif gibi . Anlatabildimmi bilmiyorum. Stop edip birdaha marş bassığımda dediğin gibi tekrar çalışıyor kapalı olmasına rağmen . Sacma sapan bir durum heleki park yerinde elimle sileceği normal konumuna getirmem komedi zaten:)))

Valla kardeş söliceklerime tercuman oldun resmen :) kafayı yemek üzereyim yagmur yağdığında açmaya korkuyorum . Sacma sapan biyerde duruyor . Önceden hız 3 kademeliydi . Ama 1. Kademede çalıştırinca artık 2. Kademede çalışıyormuş gibi sürekli ve 2. Kademeye aldığımda degişen birşey olmuyor aynı gidip geliyor. 3. Ye aldığımda hız artıyor . Sanki 1. Kademe pasif gibi . Anlatabildimmi bilmiyorum. Stop edip birdaha marş bassığımda dediğin gibi tekrar çalışıyor kapalı olmasına rağmen . Sacma sapan bir durum heleki park yerinde elimle sileceği normal konumuna getirmem komedi zaten:)))
Bosch eortwin aldim 2016 da gecen sene cam buz ken çalıştı maf etti sileceği. Benim ki zorlamadan diyorum. Peki sen de ne oldu

Aracınız
Bosch eortwin aldim 2016 da gecen sene cam buz ken çalıştı maf etti sileceği. Benim ki zorlamadan diyorum. Peki sen de ne oldu

Ben silecekleri değiştirdim . 1 hafta sonra falan bu sacma arıza başladı zorlama falan olmadı benimkinde. En sonunda silecek motorunu sökim diyorum dişmi atladı. Yada home pozisyonunumu kaybetti . Cözemedim

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Peki silecek seviyesi bu şekilde durduğunda ve sonrasında tekrar silme gerçekleştiğinde yukarılara tavana çarpma oluyormu?

Geri