Sizce Hangi Honda Civic alınır

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar 220-260000TL (hadi 10-15bin daha çık) Bandında bütçe ile sizce hangi Honda alınır? Mesela 2017 RS mi? 2021 1.6L elegance mı? (gibi). Görüşlerinizi alabilir miyim?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Hocam burada sizin nasıl bir araç istediğinize bakar. Fiyat yüksek istediğinizi alabilirsiniz.
> Ekonomik olsun çok uçmasın kaçmasın istiyorsanız lpg olur.
> Yok ben performans seviyorum bastın mı araç gidecek diyorsanız. 1.5 turbo olur.
> Yok ben hep uzun yol yaparım. Gaza bastın mı rampa falan dinlemeyen, bir depo doldurur uzun kilometre giderim. Lpg ile uğraşmayı hiç sevmem diyorsanız. İ-dtec
> Ek olarak donanım faktörleri devreye girer. Kimi ihtiyaç der. Kimi de hiç gerek yok der.

Aracınız
Civic FB7 2015
> Hocam burada sizin nasıl bir araç istediğinize bakar. Fiyat yüksek istediğinizi alabilirsiniz.
> Ekonomik olsun çok uçmasın kaçmasın istiyorsanız lpg olur.
> Yok ben performans seviyorum bastın mı araç gidecek diyorsanız. 1.5 turbo olur.
> Yok ben hep uzun yol yaparım. Gaza bastın mı rampa falan dinlemeyen, bir depo doldurur uzun kilometre giderim. Lpg ile uğraşmayı hiç sevmem diyorsanız. İ-dtec
> Ek olarak donanım faktörleri devreye girer. Kimi ihtiyaç der. Kimi de hiç gerek yok der.
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Lpg'ciyim. Dizel düşünmüyorum. Manuel vitesçiyim, ama bu gidişle otomatiğe zorla geçirecekler. Günde 80 km yol yaptığım için yakıt önemli tabi. Aslında sıfır alacağıma ikince el RS yada typeR düşünüyordum. Ama bazı hondacı arkadaşlar turbodan uzak dur, rs alacağına git 265.000'e sıfır Eco elegance al dediler? Bunda kararsız kaldım? Aile arabası olacak sonuçta 48 yaşındayız.

Geri