Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bayide sıfır civic araç yok.Bugun bir abimize Accord bakmaya gittik.Bugun aracın lansman günü sözüm ona Accord bile yok.Herkes lansmandan öncesi almış, bu nasil lansman anlamadım.561k liralık araç içinde 20k liralik aksesuar dayatması yine var.bugunden kapora verirseniz Aralıkta araç gelecek dediler.

Aracınız
Civic FC5 2019
Yanlış anlaşılmasın, ben aracın ederinin ne olduğu konusunda bir görüş belirtmiyorum. Muhtemelen gelecek ay bu fiyata da araç bulmakta zorlanırsınız.

Altını çizerek şunu söylüyorum: Bir veya birkaç bayi ile konuşmadan, sadece liste fiyatına bakarak ikinci el araçlara yönelmeyin. Eğer konuştunuz ve yine de araç bulamadınız veya yeterince indirim alamadıysanız çok geciktirmeden ikinci el aracınızı alın.
Tamamdır, yorumlarınız için çok teşekkürler..

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Yeni kasanın fiyatı belli olunca FC5 ederi belli olur bana göre şuan fc5 alınacak zaman değil.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Alan alıyor hocam hatta araç bulamıyor millet
Alana saygı duyarım, yeni kasanın fiyatları çok uçuk olmazsa 300k parayı altyapısı, teknolojisi ve tasarımı 5 sene öncesine dayanan bir aracı almaktansa son teknoloji ve tasarıma sahip bir arabayı tercih ederim. Burada bir risk de var yeni kasa uçuk rakama gelirse belki fc5 lerin fiyatı dahada artar.

Aracınız
Civic FC5 2019
Alana saygı duyarım, yeni kasanın fiyatları çok uçuk olmazsa 300k parayı altyapısı, teknolojisi ve tasarımı 5 sene öncesine dayanan bir aracı almaktansa son teknoloji ve tasarıma sahip bir arabayı tercih ederim. Burada bir risk de var yeni kasa uçuk rakama gelirse belki fc5 lerin fiyatı dahada artar.
Zaten dolar 9 u geçti ondan dolayı fc5 ler artıyor yeni kasa yüzde 10 gümrük vergisi ile gelicek şuan için artık fc5 ucuz bulmak gün ve gün dahada zor olacak

Aracınız
Civic FD6 2008
Araç fiyatları yine şişmeye başlamış geçen seneki gibi ocak subat gibi patlayip geri fiyatlarin dusmesini bekliyorum şahsen

Aracınız
Civic FC5 2020
Hiç bir zaman geri düşmediki hocam 265 e aldım aldığım fiyatın aşağısında ilan görmedim hiç beklemeyin alın derim millette para yok güya ama deli gibi araba satılıyor

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Fiyatlar nasıl düşsün?
ÖTV artması söz konusu. Premium markalardan birinde yeni ötv oranına göre fiyat çalışmalarının yapıldığını birinci ağızdan duydum.
Öte yandan merkez bankası başkanı çıkıp açık açık TL'yi daha da değersiz hale getireceğiz dedi. Dolar ve Euro'nun 12-15 olması sürpriz değil şu noktadan sonra.

Geri