Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Son 1 aydır arabayı değiştirsem mi diye düşünüyorum.
Aklımda 2016 FC5'ler ve 2017 FK7'ler var.
Dün 2021 City'lere baktım 500-530 bin TL fiyat aralığında diye, malum sitede 0 km onlarca ilana denk geldim. Adamlar çekinmeden onlarca aracın bir garajda durduğu fotoğrafları da koymuşlar. Niye yaptırım olmuyor halen ben anlamıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019
8400 ilk ceza ve kademe kademe ilerliyor, 1 milyona kadar ceza ve ruhsat iptaline kadar giden bir süreç var. Bu kez hükümet bu konuda kararlı gibi duruyor. Galericilerin açık olarak dusunebilecegi herşey hesaplanmış gibi duruyor. Galericiler şahıs üzerine alıp da satamasin diye sadece galeri üzerine kayıtlı aracı satabilecek. Bakanlık yetkilileri sahada olacak ve noterler günlük bilgi verecekler, kaç araç satıldığını ve bu araçlar gerekirse satıştan sonra da denetlenecek. Bir problem ya da yalan beyan görülürse geçmişe dönük işlem de yapılabilecek, sattım kurtuldum gibi bir mantık da yok.
NOT: Bu saydıklarımın gerçekleşeceğine bende inanmak istiyorum:)

Turbey

0
Aracınız
Bugun cam degisimi icin k.maras honda bayine gittim arabayi biraktiktan sonra arabalara baktim bayi civic ve city dolu satislar sifir diyor , millet almayi birakti dedi temsilci.
Galericiler piyasayi kitledi diyor.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Bugun cam degisimi icin k.maras honda bayine gittim arabayi biraktiktan sonra arabalara baktim bayi civic ve city dolu satislar sifir diyor , millet almayi birakti dedi temsilci.
Galericiler piyasayi kitledi diyor.

Yaptıkları yanlış uygulamaların sıkıntısını çekiyorlar. Son kullanıcı yerine bütün araçları galericilere satarsalar olacağı bu.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2019
Olan vatandaşa oldu. Ayıp olmasa bi ata sözü var da tam yeri. ......... al hayrını gör diye. Millet 2020 nin başından beri ne çekti bu sahtekarlıklardan.

Geri