Spontane gelişen bazı kapışmalar

Aracınız
Civic FD6 2009
Akşam saat biraz ilerleyince eve dönerken yol oldukça boştu. Işıklara gelince önümde yanyana Fluence ve Troc vardı. Onlar da boş yolu bulunca drag yapmaya karar vermişler, ben de kameraman gibi arkalarındaydım. :) D modunda yarım gazla kalkmama rağmen birkaç boy gerilerinde kaldım. Dip gaz yapsam veya S modunda kalksam çok rahat geçerdim gibime geldi. Siz ne dersiniz?
Nerde kalkarsan kalk hocam fd6 otomatik hantal bir araç. Özellikle kalkışlar ara hızlanmalar vs zayıf kalıyor. 1.0 turbolu motor bile biizim otomatiklere nal toplatır. Ama Son hızda bir miktar avantajımız olabilir. Veya 150 den sonra belki biraz toparlarsın ama o arada atı alan üsküdarı geçer :D Otomatik fd6 ile böyle hızlanmalar kapışmalar tavsiye etmiyorum üzülebiliyoruz :D

Aracınız
Nerde kalkarsan kalk hocam fd6 otomatik hantal bir araç. Özellikle kalkışlar ara hızlanmalar vs zayıf kalıyor. 1.0 turbolu motor bile biizim otomatiklere nal toplatır. Ama Son hızda bir miktar avantajımız olabilir. Veya 150 den sonra belki biraz toparlarsın ama o arada atı alan üsküdarı geçer :D Otomatik fd6 ile böyle hızlanmalar kapışmalar tavsiye etmiyorum üzülebiliyoruz :D
Ben zaten Koniseg ile Bugatti'nin 250 km'den başlayan rolling yarışlarını izlediğimden beri üzülmüyorum. :) Turbolar bizi bozar, haklısınız. Benim hikayedekiler biraz hafif sikletti sanki.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
150 tork ile dsg de olsa cvt de olsa iş yapmaz maalesef. 1.2 tsi polo bile dragta nal toplatıyor.

Aracınız
Hondanın otomatik versiyonu zaten kalkışta hantal. Fakat sonradan açılıyor ve yürüyor. Bir de FC5 FD6 ve FB7 ye gore daha hantal bence R16 motor ile.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Marmaris yolunda denk geldi spontane düzlüğe çıkınca bastık :) eğlenceliydi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Geri