Civic FC5 Stok multimedya ses kalitesi arttırmak için neler yapılabilir?

Aracınız
Hocam sizin için bugün resimler çektim tekrar.

Aku artı kutuba takılacak yeri, sigortası. Ayrıca kumanda şuan icerde vites önünde duruyor ve onun kablosunuda sağ alt taraf plastik içlerinden götürdüm. Alt yan plastikleri bile sokmenize gerek yok, elle hafif kaldırarak kabloları itekleyeceksiniz içlerine. Ben ayrıca motor aku kısmının kablosuny siyah spiral hortum içerisinden götürdüm. Orjinal aracın tesisati gibi oldu.

Birde bagajda 2-3 defa eşya koyduğumuzda bass yüzeyine eşya değdiği için ben sonradan 20cm normal hoparlör kapagida takmıştım. Dediğim gibi ana ünite, sökme takma, orjinal hoparlörleri ile hiç ugrasmayacaksiniz. Ana üniteye değil cikan sese ve basa bakacaksınız. Arqclarimizin orjinal hoparlorlerinin ses ve tizleri ki ozellikle onler iyi durumda, bagaja da bass eklenince tam bir orkestra oluyor. Tabi bu ses isinin sonu yok. Daha yuksek mertebe focal audison morel gibi markalarda var ama sonuçta para hepsi. Bu sistem tak calistir cinsinden.

Ayrıca sokak değilde mahalleye de dinletecegim derseniz gene alpine kendinden amfili 30 cm de var. Ama bu 20cm bile piyasadaki 30 lar gibi inanın.

Kolay gelsin. 20240930_134354.jpg20240930_134412.jpg20240930_134119.jpg20240930_134212.jpg

SM-A235F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri