tanışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkürler...yapacak bişey yok bizde bir zamanlar acemi idik ;) ..olan oldu dedim...Yapım gereği ani ve riskli olaylarda soğuk kanlıyımdır bunun etkisi sanırım...ama normalde neşeli olduğumu söylerler ;).....dediğiniz gibi tam benim olduğum kapıya tosladı ama inanın hiç bir şey hissetmedim...HONDA sever olarak HONDA yı bi kez daha sevdim
..saygılar..

HONDAŞK 'tır....
Sizi görmeme gerek yok. Mesajlarınız gayet neşeli duruyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Ufuk zeybek Hocam işlemi usta yaptığı için uzun sürüyor, yetkili servis kapının tedarik ve tamirat işlemlerini daha hızlı yapabilirdi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
@Ufuk zeybek Hocam işlemi usta yaptığı için uzun sürüyor, yetkili servis kapının tedarik ve tamirat işlemlerini daha hızlı yapabilirdi.
Evet usta aradı bugün kasgo temin edemiyor kapıyı...yetkili servisten alalım dedi usta...bende tmm dedim....bugün onu da anlamış oldum...ama van dayım ben buradaki yetkili bayii pek beğenilmiyor arkadaşlarıma sordum...kesinlikle tavsiye etmiyoruz dediler o sebepten yetkili bayii seçmedim...

HONDAŞK 'tır....

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam yeni bir çözüm bulduk...kapıyı honda servisten istedik
(2722 TL cik boyasız ve orjinal,kapı iskeleti...yuh dedim...ama aldım mecburen )...pazartesi yetkili servis istedi ve bugün yani perşembe günü geldi kapı ...usta 3 güne biter inş.dedi...17 aralık 'ta bitecek inş...ustam yetenekli duruyor eminim güzel yapacak aracımı...bitince resim atarım...iyi geceler

HONDAŞK 'tır....

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam yeni bir çözüm bulduk...kapıyı honda servisten istedik
(2722 TL cik boyasız ve orjinal,kapı iskeleti...yuh dedim...ama aldım mecburen )...pazartesi yetkili servis istedi ve bugün yani perşembe günü geldi kapı ...usta 3 güne biter inş.dedi...17 aralık 'ta bitecek inş...ustam yetenekli duruyor eminim güzel yapacak aracımı...bitince resim atarım...iyi geceler

HONDAŞK 'tır....

Hayırlısı olsun hocam sona az kaldı (y)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri