Tekrar Honda alır mısınız?

Eğer şu an bir Honda sahibiyseniz bir sonraki arabanız için tekrar Honda alır mısınız?

• EVET

Oy: 39 48.1%
  • HAYIR

Oy: 28 34.6%
  • KARARSIZIM

Oy: 14 17.3%

• Kullanılan toplam oy
    81
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bu tür konuların sonu genelde forum çöpte bitiyor :)

Lütfen bir birimizi kırmadan dozunda mesajlar yazalım.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Şu da önemli ; 120-150 bin tl bandında alınabilecek en iyi araç bu fikri ağırlıklı. Çoğu kişi de krediyle alıyor aracını ve ne kadar fazla borca girerse okadar faiz ve yüksek ödeme. Civic in klasmanında octavia-megane-focus -A3 sedan- jetta-elentra-ceed/cerato- astra-leon gibi araçlar var ve çoğunun fiyatı da civicten yüksek. İnsanların 170-180 bin tl si olsa yine de civic mi alırlardı yoksa aynı klasmandaki diğer modellere mi yönelirlerdi acaba? Bence çoğu kişi civic’i fiyatından dolayı tercih etmiş. Pek ihtimal vermiyorum ama belki de honda civic’i makyajlayıp bu şikayetleri de giderip fiyatını 170-180 lere çıkarır.

06 HONDA 2234
Tam da demek istediğim buydu hocam elinize sağlık.

Aracınız
Civic FC5 2019
Onceki aracim skoda rapiddi ..b+ sinifi olmasina ragmen kesinlikle civicten daha sessizdi..ustelik ayni lastiklerle ve daha ince yanakla..civic bu kadr donanimli olmasa satmaz zaten..alman araclari bos geliyor ama daha kaliteli oldugu asikar.. kesinlikle tekrar honda almam..benim gorusum navi deri koltuk sunroof olmasin ama sessiz konforlu saglam olsun arkadas...hanim sifir arac alalim die israr etmese almazdim..herkesin beklentisi farkli..

Herkesin kendi parası, kendi düşüncesidir ve alıp almıyacağı beni hiç mi hiç ilgilendirmez (KENDİ) görüşüm şöyle;

Yıllardır japon araçlarının eksikleri bir türlü değişmedi 2018 cıvıc’de alsanız yeni corollada alsanız bir tülü yalıtım konusunda alman rakiplerine ulaşamadılar bu 20 yıl öncede böyleydi bu bir eksi zaten c sınıfı sedan bir arabadan ne kadar yalıtım bekliyorsunuz ki ?? Gelelim alırmıyım almazmıyım ? Kesinlikle ülkemin değişkenlik gösteren bu ekonomik durumunda ALIRIM, bu arabanın bir c sınıfı japon olduğunu bilip temiz temiz rahat rahat hondama binerim beni yolda bırakmıyo sanayideki çakal ustalara muhtaç etmiyo sanayiye senede 1 defa yağ için gidiyorum sürüş zevki, uzun yol konforu var hondayı motor şanzıman sağlamlığı konusunda sadece toyota ile karşılaştırabilirsin “en iyi araba ihtiyacını karşılayan arabadır”
Neymiş arkası çöküyomuş adam 20 bin kmde dsg indirir 40 bin km de sübap eritir arabadır bu der honda kullanıcısı alışmış tık ses gelse sorun diyor ( YAZDIKLARIM TAMAMEN BENİM GÖRÜŞÜMDÜR)

vtec kicked in yo !!!

Aracınız
Civic FC5 2018
bu konu ve oylama bilgi paylaşımı ve honda türkiye ye mesaj vermenin yanısıra ikinci el honda almayı düşünenler için de gayet yönlendirici olacak bir noktaya doğru gidiyor! Ben şahsen oldukça memnunum ancak memnun olmayan arkadaşlarımız araçlarını satmak isterken "bu araba alınmaz kardeşim" de demeyecektir... Mesaj vermek için anket yöntemi kullanarak 3. kişilerin işini kolaylaştırarak arastırmadan araçlarımızın imajının düşürülmesine yardım ettiğimizi düşünüyorum... üstelik konu gayet göreceli

Son düzenleme:
bu konu ve oylama bilgi paylaşımı ve honda türkiye ye mesaj vermenin yanısıra ikinci el honda almayı düşünenler için de gayet yönlendirici olacak bir noktaya doğru gidiyor! Ben şahsen oldukça memnunum ancak memnun olmayan arkadaşlarımız araçlarını satmak isterken "bu araba alınmaz kardeşim" de demeyecektir... Mesaj vermek için anket yöntemi kullanarak 3. kişilerin işini kolaylaştırarak arastırmadan araçlarımızın imajının düşürülmesine yardım ettiğimizi düşünüyorum... üstelik konu gayet göreceli

Sana katılıyorum , bir arabayı sevmeyebilirsin nefret edebilirsin bu kimseyi ilgilendirmez, asıl komik olanbu kişilerin bir tane bile olumlu yanını görmeyip hala o arabaya binmesi tamamen kendiyle çelişenler var, eğerki bu insanlar kendi hondalarını aldıkları fiyatın üstüne verip kar ederken yaptığı bu olumsuz eleştirileri ilana yazsınlar ayakta alkışlarım :)

vtec kicked in yo !!!

Aracınız
Civic FC5 2020
Herkesin kendi parası, kendi düşüncesidir ve alıp almıyacağı beni hiç mi hiç ilgilendirmez (KENDİ) görüşüm şöyle;

Yıllardır japon araçlarının eksikleri bir türlü değişmedi 2018 cıvıc’de alsanız yeni corollada alsanız bir tülü yalıtım konusunda alman rakiplerine ulaşamadılar bu 20 yıl öncede böyleydi bu bir eksi zaten c sınıfı sedan bir arabadan ne kadar yalıtım bekliyorsunuz ki ?? Gelelim alırmıyım almazmıyım ? Kesinlikle ülkemin değişkenlik gösteren bu ekonomik durumunda ALIRIM, bu arabanın bir c sınıfı japon olduğunu bilip temiz temiz rahat rahat hondama binerim beni yolda bırakmıyo sanayideki çakal ustalara muhtaç etmiyo sanayiye senede 1 defa yağ için gidiyorum sürüş zevki, uzun yol konforu var hondayı motor şanzıman sağlamlığı konusunda sadece toyota ile karşılaştırabilirsin “en iyi araba ihtiyacını karşılayan arabadır”
Neymiş arkası çöküyomuş adam 20 bin kmde dsg indirir 40 bin km de sübap eritir arabadır bu der honda kullanıcısı alışmış tık ses gelse sorun diyor ( YAZDIKLARIM TAMAMEN BENİM GÖRÜŞÜMDÜR)

vtec kicked in yo !!!

katılıyorum harfiyen

Sorun sadece göçük değil. Zaten göçük söz konusu olduğu zaman hemen başka firmaların arabalarına geliyor iş. Bizim kullandığımız araba Honda. Doğal olarak yok dsg patlamış yok bilmem ne olmuş beni ilgilendirmez. Zaten dsg patladığı zaman servis aracın garantisi var ise değişiyor. Senin aracının servisi top vurmuş buraya diyor garanti varsa dahi. Ses konusuna gelince yalıtım farklı bir şey, trim sesi farklı bir şey. Servise gidiyorsun oraya bir şey sıkıyor buraya bir şey sıkıyor iki gün geçiyor 5 gün sonra tekrar başlıyor trim sesi.
Ekonomik olarak yakıtı düşünmeyen kimsenin Honda alacağını sanmam.
Zaten Honda bunu çok iyi bildiği için milletin opsiyon olarak sattığı bir çok özelliği orta paket araçlarında standart olarak sunuyor. Sunroof, koltuk ısıtma vb.

Sorun sadece göçük değil. Zaten göçük söz konusu olduğu zaman hemen başka firmaların arabalarına geliyor iş. Bizim kullandığımız araba Honda. Doğal olarak yok dsg patlamış yok bilmem ne olmuş beni ilgilendirmez. Zaten dsg patladığı zaman servis aracın garantisi var ise değişiyor. Senin aracının servisi top vurmuş buraya diyor garanti varsa dahi. Ses konusuna gelince yalıtım farklı bir şey, trim sesi farklı bir şey. Servise gidiyorsun oraya bir şey sıkıyor buraya bir şey sıkıyor iki gün geçiyor 5 gün sonra tekrar başlıyor trim sesi.
Ekonomik olarak yakıtı düşünmeyen kimsenin Honda alacağını sanmam.
Zaten Honda bunu çok iyi bildiği için milletin opsiyon olarak sattığı bir çok özelliği orta paket araçlarında standart olarak sunuyor. Sunroof, koltuk ısıtma vb.

Başka araçlar niye bizi ilgilemdirmesin ? Honda’nın göçüğü başka araba kullananları ilgilendiriyoda bizi niye dsg ilgilendirmiyo onlar araba değil mi ? Adam 200 milyar verip passatı manuel alıyor korkusundan sen 2000 modelini bile otomatik alıyosun sevmiyosan satıcaksın ya da delikanlı gibi satarken buraya yazdıklarını ilanada yazacaksın al kullan araba sana 1 kuruş harcatmasın üstüne bide değerlenerek satılsın ondan sonra yok dsg patlamamış yok iyi niyet garantisi varmış ne güzel istanbul be

vtec kicked in yo !!!

Burda hondayı yerden yere vuranlar, 50 milyara aldıkları hondayı 60 milyara satarken hemen hondacı oluyor

vtec kicked in yo !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri