Civic FC5 Tokat belediyesinin kasis mağduru

Ugr60

0
Çetin cevizsiniz vesselam. Çalışanların fatura getir dedikleri kadar var.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...
Öyle ama inanın akşam sinirden saat 3 e kadar uyuyamadım. Elimden ne geliyorsa yapacam dedim o kasisi oraya o şekilde yapıyorlarsa ceremesini çekecekler. İnanın ben eğer hızlı olsaydım yani hız yapsaydım duramadığım için o kasise girseydim kimseye kabahat bulmazdım paşa paşa gider yaptırırdım arabamı. Arabaya karşıda hassas birisiyim aracımın görünen kısımları nasıl düzgünse görünmeyen kısımlarıda öyle olmalı. Çoğu kişi bu hasarı önemsemez aslında önemsizde ama benim kafam rahat etmez . vel hasıl haklıydım hakkımı yemediler

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Evet var. Hatta tümseklerin hangi yollarda hangi ölçülerde olmasını belirleyen "Yol sathı hız kontrol elemanları - tümsekler (kasisler)" diye bir genelge bile var. Tümseklerden dolayı meydana gelen maddi ölümlü veya yaralamalı kazalarda avukatlar her zaman araç sürücüsüne kazandırır. Bir cm bile standart dışı olsa belediye kaybeder. Karayolları trafik kanununda ve belirtilen trafik levhalarında şehir içinde 30 şehir dışında 150 metre önceden uyarı levhası olmak zorunda.
Tüm bu bilgiler internette var bende ordan araştırdım.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kasisin videosunu buraya paylaşabilsem iyi olurdu. Kasis kasis değil uzaya fırlatma rampası mübarek.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FC5 2019
Öyle ama inanın akşam sinirden saat 3 e kadar uyuyamadım. Elimden ne geliyorsa yapacam dedim o kasisi oraya o şekilde yapıyorlarsa ceremesini çekecekler. İnanın ben eğer hızlı olsaydım yani hız yapsaydım duramadığım için o kasise girseydim kimseye kabahat bulmazdım paşa paşa gider yaptırırdım arabamı. Arabaya karşıda hassas birisiyim aracımın görünen kısımları nasıl düzgünse görünmeyen kısımlarıda öyle olmalı. Çoğu kişi bu hasarı önemsemez aslında önemsizde ama benim kafam rahat etmez . vel hasıl haklıydım hakkımı yemediler

Gerçekten çok geçmiş olsun ve belediyenin zararı karşılamasına sevindim. Tabi sonradan yan çizmezlerse :)

Ugr60

0
Gerçekten çok geçmiş olsun ve belediyenin zararı karşılamasına sevindim. Tabi sonradan yan çizmezlerse :)
Aynen sonradan faturayı alıp önlerine koyduğumda bu nedir derler mi diye aklımı kurdalamıyor değil. Ama onu yapacak kadar da alçaltmazlar kendilerini diyorum. Bakalım yaşayıp görecez parça yarın gelirse gidip taktıracam hemen . faturayı alıp pazartesi gidecem yanına.

Aracınız
Civic FC5 2017
Evet var. Hatta tümseklerin hangi yollarda hangi ölçülerde olmasını belirleyen "Yol sathı hız kontrol elemanları - tümsekler (kasisler)" diye bir genelge bile var. Tümseklerden dolayı meydana gelen maddi ölümlü veya yaralamalı kazalarda avukatlar her zaman araç sürücüsüne kazandırır. Bir cm bile standart dışı olsa belediye kaybeder. Karayolları trafik kanununda ve belirtilen trafik levhalarında şehir içinde 30 şehir dışında 150 metre önceden uyarı levhası olmak zorunda.
Tüm bu bilgiler internette var bende ordan araştırdım.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
paylaşım için teşekkürler . bilgi paylaşıldıkça çoğalır

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geri