Torpido kısmından ses geliyor

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaşlar aynı sorun bende de var halen var 0 arabada ses mi olur dimi ama buldum multimedya ekranının sağ üst köşesine baskı uygulayınca ses kesiliyor servise götürünce baktıracam sanırım iki plastik birbirine vuruyor

2017 Exe Eco aracımın torpido hizasından ses geliyor. Araba seyir halindeyken torpido kapağı gevşemiş gibi bir ses. Torpidoyu boşalttım, elimle sıkıştırdım yine de kesilmedi. En alt kısımda alt kalorifer ızgaralarının altında bi plastik kapak var gevşek gibi geldi bana. Burası olabilir mi? Bu sorunla karşılaşan var mı? Seyir halinde ciddi anlamda rahatsız ediyor.

HTC Desire 620G dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracın sağ tarafinda havalandırma var. Konsolu üst kısmında üçgen şeklinde. Camların bugusunu almak için. Oradan da ses geliyor olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2018
O bölgeden gelen ses bende de var göğüs derinliklerinden geliyor gibi ama çözemedim. Ayrıca sunroof ve şoför kafa üst tarafında da var. bakımı bekliyorum söylemek için

SM-A520F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benimde sanrufdan tin tindiye ses geliyor servise söyledim bi sıvı sıktı ama düzelmedi bulursan söylersin abi

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
75cd3105-d2dc-41b1-be0e-c2fea73c6b1e.jpg

Bu ürün ses gelen yerlere özellikle fitilli yerlere çok iyi gelir. Sıkın hiç birşey kalmaz.

Civic Hb SPORT+

Aracınız
Civic FB7 2013
Ayni sikinti bendede var on kemerlerin icindende mizik acik olunca geliyo bin pismanim honda ya para verilmez

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar benim de aracın torpidosundan gözü kapağından ses geliyor, elimle bastırınca ses kesiliyor. Var mı çözümü olan ya da öneride bulunabilecek birisi?

2006 Vtec-2
2013 FB7 Elegance Otomatik

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar benim de aracın torpidosundan gözü kapağından ses geliyor, elimle bastırınca ses kesiliyor. Var mı çözümü olan ya da öneride bulunabilecek birisi?

2006 Vtec-2
2013 FB7 Elegance Otomatik
Benim fc5te de geliyordu. Torpido kapağını çıkardım bağlantı yerine çift taraflı bant koydum bantın diğer tarafını çıkarmadım bunun yerine kauçuk köpük de konabilir. Önemli olan bağlantı noktasındaki boşluğu almak.

Geri