Trafikte çarpıp kaçtılar

neasy

0
Aracınız
Merhaba dostlar
Dün akşam Maltepe de ara sokağa girdiğimde gelen bir araç vardı. Sağlı sollu park edildiği için sağa çektim yol verdim. Sokağa girdiğimde araç duruyordu. Selektör yaptım ya gel ya ben geleyim diye. Aniden kalkış yaparak üstüme geldi. Sağa kaçabildiğim kadar kaçtım ama sol ön tekerden ve kapıdan vurdu ve hemen kaçtı. İnip hemen arkasından baktım ama plaka vs alamadım. Yandaki sitelerde kamera var ama plaka tam okunamıyor. A101in önünden döndü kaçtı. Tek umudum oranın kamerasının plaka okuması. Aracı altunizade ayışığına çektirdim.
Olay anında hemen polisi aradım. Ekip telefonla döndü. Gelirsem kaskon bozulur. Süreç değişti. 24 nisanda mahkemeye başvurun. Kaskonuzun avukatları o aracı bulur dedi. Yapmam gerekenleri söyledi. Aracın lastiğinden vurduğu için çamurlukta bir şey yok ama rot kırmış sanırım. Hareket edemedim. Başına böyle bir şey gelen var mıdır? Süreç nasıldır? Mahkeme vs. Süreci sonuçlanmadan aracım tamir edilir mi? Teşekkür ederim şimdiden. IMG_20190422_212321.jpegIMG_20190422_212315.jpeg

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

neasy

0
Aracınız
Destek olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Servis 26.500 TL hasar çıkardı. Eksper ile görüştüm. Aracınızı alabilirsiniz tabi ki de başka servise dedi. Beyanlı kaza olduğu için kaskomun araştırma yapıp onarım onayı vermesini bekliyorum. Onarım onayı verirse tek kapı değişimi ile ustamda hallettireceğim inş.
Servis direksiyon kutusuna 11.500 TL yazmış, ancak yanına soru işareti koymuş belki hasarlı değildir kontrol edilir diye. O olmazsa 15000 e düşüyor hasar ama alıp yine kaskodan kendi ustama hallettireceğim.
İyi dilekleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim dostlar

neasy

0
Aracınız
Son durum...
Aracım ayışığından bugün alınıyor. Başka bir serviste sadece kapı değişerek yapılacak inşallah. Tekrardan öneri ve geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim dostlar

neasy

0
Aracınız
Bütün arkadaşlara tek tek teşekkür ederim. Aracıma çok şükür kavuştum.
Sadece rot kolu, rot başı ve kapı değişti. Tampon, çamurluk, kapı boyandı.
Servisin 26500 TL olan hasarı 6000 TL ye tamir edildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Bütün arkadaşlara tek tek teşekkür ederim. Aracıma çok şükür kavuştum.
Sadece rot kolu, rot başı ve kapı değişti. Tampon, çamurluk, kapı boyandı.
Servisin 26500 TL olan hasarı 6000 TL ye tamir edildi.

Çok uyguna kapatmışsin hocam. Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Araç içi kamera al hemen bi tane.

neasy

0
Aracınız
Çok uyguna kapatmışsin hocam. Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Araç içi kamera al hemen bi tane.
Araştırıyorum hem öne hem arkaya kayıt yapan çift kameralılar varmış. Onlardan alacağım bir tane. Ama dolar çok uçtu. Az geri gelir mi diye bekliyorum.

Aracınız
Civic FD6 2010
Araştırıyorum hem öne hem arkaya kayıt yapan çift kameralılar varmış. Onlardan alacağım bir tane. Ama dolar çok uçtu. Az geri gelir mi diye bekliyorum.

Bende çok araştırdım. Pahalı baya. Alamadım bende henüz.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu siteden bu kamerayi almıstim.baya arastirdim öncesinde.bir ay önce 280 tl idi.kurdan dolayi artmis fiyati.başarili bi kamera bence.

Kontak kapattığında çakmaklık devre dışı aküden çekiyim desek aküyü yer bitirir hareket sensörlü diyoruz kediyi kuşu herşeyi çekiyor ben aldım sadece seyir halinde çekiyorIMG_5359.JPG kontak kapatınca dediğim gibi iptal riske girmek istemiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri