Civic FB7 USB Sorunu

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
merhaba bende de aynı sorun var. Aracı 2015 model ikinci el aldım. Aldığımız adamın usb si torpidodan çalışıyor ancak benimki ne denediysem çalışmadı. Söylenen her şeyi denedim. Önerisi olan var mı?
Usb dosya formatını değiştirdiniz mi?

Kolcak icindeki usb ye flas bellegimi takip muzik dinliyordum.Ancak 2 haftadir muzik dinleyemiyorum.Flaşı tanımıyor. Farkli flaşlar taktim ancak ayni sorunun bu flaslarka da yaşıyorum.Bu durumun sebebi ne olabilir?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Kolcak icindeki usb ye flas bellegimi takip muzik dinliyordum.Ancak 2 haftadir muzik dinleyemiyorum.Flaşı tanımıyor. Farkli flaşlar taktim ancak ayni sorunun bu flaslarka da yaşıyorum.Bu durumun sebebi ne olabilir?
Flash ı formatlatıp tekrar denedin mi? Bu arada bir de telefon bağla durum sadece flashta mı oluyor telde de aynı mı? Aynı ise teyp çıkışından bakmak lazım olabilir.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba arkadaşlar benim araç 2013 civic eco elengance smart orjinal pioneer ekran var ama torpido gözündeki usb girişinden usb okumuyor forumda yazılanları denedim ama yinede olmuyor

Aracınız
Civic FB7 2015
merhaba bende 2015 premium var. aldigim kisi navutech taktirmis. cihazda hicbir sorun yok. sorun kolcaktaki usb de. kolcaka flash i takiyorum hic bir tepki yok. komsunun aracina takiyorum calisiyor. fotograflar falan gozukuyor. birde torpidonun arkasinda hic usb ye benzer bir kablo bulamadim. yardimci olursaniz sevinirim. tesekkurler...

Mi A2 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bende de aynı sorun var. 2014 civic aracımda. Kolçak içindeki Usb yi okutamiyorum. Fat32 16kb denedim gene olmadı. Torpido da usb yok açtım baktım arkasını da. Ne yapmalıyım şimdi?

Gkn01

0
Ad Soyad
GknK01
Aracınız
Civic FB7 2013
S.a konuyu hortmak gibi olacak ama Bende de şöyle bir sıkıntı var 2013 fb7 aracımda orjinal teybi takılıyken kolçak altındaki Usb ' den müzik dinleyebiliyordum. Fakat Cyclone marka multimedia taktırdım . Torpidoda Multimedia'ya ait 2 adet usb girişi var onlarda sorun yok ama bu sefer kolçak altındaki usb ile müzik dinleyemiyorum. İ-mid ekrana fotoğraf filan yükleyebiliyorum ama müzik dinleyemiyorum.

Geri