Vibe Blackdeath- Blackair komple sistem.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=291]sirua35[/MENTION]

Can hayırlı olsun süper vuruyor, bagajdan tıkırtılar geliyor mu?
Yalıtım işini ne yaptın?

Aracınız
[MENTION=291]sirua35[/MENTION]

Can hayırlı olsun süper vuruyor, bagajdan tıkırtılar geliyor mu?
Yalıtım işini ne yaptın?
Gelmez olur mu hiç ? bagaj ana baba günü bagajda ki zangırdamayı çözsem sıra diğerlerine gelecek abi. Hava güzelleşsin de bitüself ile girişicem yalıtım orjinal şu an...

Aracınız
Civic FB7 2012
Yalıtım işini yaparken mutlaka gevşek yer bırakmayın.
Benim ön sürücü kapıda küçücük bir yer gevşek kalmış. Cam indirirken falan takılmış. Kabaca 10x10cm bir kısım cama yapışıp koparak dışarı çıktı. Camda küçük zift izi kaldı. Silerek çıkardım.
Ses kalitesinde düşme yok, ama parça kopana kadar zaman zaman küçük zırıltı yapıyordu.

Pirensip olarak, bir panelin üçte ikisi bitüself kaplı olunca yeterli yalıtım ve seste tokluk hissini sağlamaya yetiyormuş.

Aracınız
konu kirliliği olmaması açısından buraya soruyorum

eğer inceleme veya tecrübe etme imkanınız olduysa, sizdeki model ile avh-x8500bt arasında ne gibi bir fark var?
[MENTION=291]sirua35[/MENTION] [MENTION=196]Mesudum[/MENTION]
Fark olmaz olur mu? Bizimki app radio. Yani telefon olmadan pek bi özelliği yok. Benim teype ipod classic 160 gb. Taktım film klip müzik falan hepsi içinde. Böyle çözdüm olayı. Haa avh serisi olsa iyi olurmuydu. Süper olurdu. Aktif sistem yapabilirdim mesela. 6 adet rca çıkışı var onda. Smart almasam kesin öyle yapardım. Ama kesinlikle bağlantı kabloları hakkında tam fikir edinmeden almayın sakın. Mesela anten, direksiyon kontrolleri devre dışı kalabilir yoksa. Kablolar da çok pahalı. Size sıkıntı yaratabilir. İleride bunu değiştirip aynen dediğiniz modeli yapabilirim. Ama şu anda işime yarıyor. Sıkıntı yok.

Aracınız
Teşekkürler. O zaman ben smart tercih etmek yerine kendim bi avh alırım gibi duruyor.
İyi olur çok ta güzel olur. bağlantılar hakkında bilgi toplarsanız bizler için seviniriz. Ki elime para geçtiğinde bende avh yapmayı düşünüyorum sph-da100 'ü. Özellikle çerçeve, iç kablo bağlantıları hakkında. (uygun klipsler olsun bağlantı soket leri olsun, aparatlar olsun)

x8x

Aracınız
Civic FB7 2012
@sirua35 Merhaba kapılara ne taktınız ? Ben blackdeath 16cm 450W ı sıgdıramadım kapı sacınıda kestirmek istemedim

Geri