Vtec 2 Sustalı Kumanda

Aracınız
kardeşimde de aynı kumandadan var..2002 vtec2..ancak kumandası bozuk..kapıları kumandayla açıp kapayamıyor..kocaeli- izmit sanayide sordum 180 tl istediler..ben çok aşırı buldum fiyatı yaptıramadım..dedim ufak bi devre çipi kopyalayıp yenisine takıp verceksiniz sadece...yok pahalı bi iş kolay değil felan dediler..araç burada değil şu anda baska şehirde..aracın da olmasına gerek var mı bu işlemi yapmak için ? daha uygun fiyatta bildiğiniz biyer var mı???..

Ben balıkesir merkezde sustalı yaptırdım 100 tl ye tanıdık aracılığı ile normalinde de 130 tl istiyorlar.. çok güzel oldu tavsiye ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kardeşimde de aynı kumandadan var..2002 vtec2..ancak kumandası bozuk..kapıları kumandayla açıp kapayamıyor..kocaeli- izmit sanayide sordum 180 tl istediler..ben çok aşırı buldum fiyatı yaptıramadım..dedim ufak bi devre çipi kopyalayıp yenisine takıp verceksiniz sadece...yok pahalı bi iş kolay değil felan dediler..araç burada değil şu anda baska şehirde..aracın da olmasına gerek var mı bu işlemi yapmak için ? daha uygun fiyatta bildiğiniz biyer var mı???..
Nasıl çözüm buldunuz

ASUS_Z012S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
İstinye anahtar internette var

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğraşmaya devam
9a52514b2aa3b4009b54466531e56ef0.jpg

HUAWEI RIO-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri