Vti lpg yardım bekliyorum

VTİ LPG takarsanız aracı satarken büyük sorun yaşarsınız,bu aracın tercih edilmesinin ilk nedeni perfomanstır...

Arkadaşlar performans kaybı benim için çok da önemli değil arkadaşlar. Yarışa girmeyeceğim ancak yine de arada gazlarım genel olarak sakın kullanacağım. Lpg önerisi olacak arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum.

2.4 accord a LPG takiliyorsa alacağın vti ya da LPG takılır bence değerleri karşılayacak regülatör vs vs olduktan sonra [MENTION=724]01CVC15[/MENTION] bir yorum yapacaktir

Tapatalk....

Eger dedigi gibi aracin kendi enjektorlerinden yararlaniliyorsa pek bir sorun olmaz sanirsam sonucta enjektor kendinin oldugu icin yakit sisteminde de dusus olmaz onemli olan meme uclarinin genisligi. Eger kendi enjektorunden almamis olsaydi meme uclari onu karsilamaz ve asiri derece bir performans kaybi yasardi. Lpg takacak arkadas isin kolayina kacmadigi surece bence vti'ya da takilabilir. Ancak [MENTION=628]Ruski[/MENTION]'nin de dedigi gibi araci satarken sorun yasarsiniz. Degerinin cok.cok altina dusebilir fiyati. Rolle gitmeyecekseniz 1.6 ies veya si tavsiye ederim gazlamalarinda sorun yok. Ha bu arada vti'ya tup taktirdiginiz da vtec acma sorunuda yasayabilirsiniz diyebilirim.??

01CVC15 yazdığınıza aynen katılıyorum bir kaç kişinin tüp takılan VTİ da vtec açma sıkıntısı olduğu duymuştum

Arkadaşlar performans kaybı benim için çok da önemli değil arkadaşlar. Yarışa girmeyeceğim ancak yine de arada gazlarım genel olarak sakın kullanacağım. Lpg önerisi olacak arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum.
FDH DE faruk sevgili var brc istersen onunla iletişime gecebilirsin o yardımı olacaktır.

Geri