Yalıtım ve yol sesi

Burda okudum fc5 sıfır aldım ve aşırı lastik dönme sesi alıyordu.Serviste 45 psi basmışlar 32 psi ye indirdim sorun çözüldü.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
yalıtım konusunda fc5 in bir tek lastik/yol sesi hoşuma gitmiyor lastiklerine baktığımda 72db lik lastiklerin olduğunu hatırlıyorum muhtemelen orjinal lastikleridir. daha sessiz bir lastikle biraz daha kesebilirim belki ancak çamurluklarına bir uygulama yaparak yol sesinden büyük oranda kurtulacağıma inanıyorum

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hocam honda da sessizlik aramayın üzer yani. Bende çok takılıyorum fakat c segmenti bunu unutmamak lazım. Yalıtım zayıf lastik yuvarlanma sesi alıyor. Ayrıca trim sesi sorunu da kronik. Ya müzik kullanacaksınız yada takılmayacaksiniz. Ama Avrupa Amerika ülkelerine giden araçların eminim ki yalıtımı daha iyidir.

COR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
fc5 dizel otomatik aldım ben 2000 km muazzam şekilde sessiz lastik sesi hiç almıyor arabayı incelediğimde kapı içleri arka davlumbaz arabaının zemininde yalıtım var daha önceki arabam leon du onda kat kat sessiz

ywzckr

0
fc5 dizel otomatik aldım ben 2000 km muazzam şekilde sessiz lastik sesi hiç almıyor arabayı incelediğimde kapı içleri arka davlumbaz arabaının zemininde yalıtım var daha önceki arabam leon du onda kat kat sessiz

Dizel hatchback mi hocam ? İngiltere uretimiyse belki bizdekilere nazaran bir tik daha iyidir. Yada yeni asfaltta kullaniyorsunuzdur araci bi bozuk satiha girin yada kaldirim tasi doseme olan yerlere araba sanki degirmene donuyor Daha bugun yol sesini bakima gidince sordum satis danismanina nasil kesecez dedim yola cikmayacan dedi guldu abi michelin yada nokian lastik al ama yine de tam gitmez malesef dedi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Dizel hatchback mi hocam ? İngiltere uretimiyse belki bizdekilere nazaran bir tik daha iyidir. Yada yeni asfaltta kullaniyorsunuzdur araci bi bozuk satiha girin yada kaldirim tasi doseme olan yerlere araba sanki degirmene donuyor Daha bugun yol sesini bakima gidince sordum satis danismanina nasil kesecez dedim yola cikmayacan dedi guldu abi michelin yada nokian lastik al ama yine de tam gitmez malesef dedi.

Bence muazzam sessiz abartı olmuş civic o kadar sessiz bir araç değil. Hb de Michelin geliyor ama lastik kötü yol sesi çok alıyor. Güzel iyi lastik bulmak lazım.

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018

sedan öyle kaldırım taşı felan yollarımız yok leonda nereye gidiyorsam bunda da aynı yerlere gidiyorum arabadan bmw konforuda beklemiyorum leona göre sessiz sadece

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Bence muazzam sessiz abartı olmuş civic o kadar sessiz bir araç değil. Hb de Michelin geliyor ama lastik kötü yol sesi çok alıyor. Güzel iyi lastik bulmak lazım.

benim için muazzam sessiz eski arabama göre ben bunu söylüyorum belli bi sürattan sonra alıyor tabi ama benim sürat ile işim yok sonuç olarak ben memnunum yani

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
benim için muazzam sessiz eski arabama göre ben bunu söylüyorum belli bi sürattan sonra alıyor tabi ama benim sürat ile işim yok sonuç olarak ben memnunum yani
Güzel günlerde kullanın memnun olmak en önemlisi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Daha geçen ay FD6'sını satıp dizel oto elegance alan biri olarak söylüyorum, alacağımız gün ilk istediğim şey sac yalıtımı oldu. Gerçekten daha fazla uzun yolda sağır olma riskiyle karşı karşıya kalmak istemiyordum çünkü. Siz rahat olun çözdük onları, gerek yok dediler. Bayağı aklımı kurcaladı bu olay, ama kullandıktan sonra farkettim ki reel şekilde bir gelişme var. Ben daha iyisini beklerdim ama artık en azından hoparlörleri fullemeden rahatça gidebiliyorum.

Geri