Yalıtım yaptıracağım

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar
Ben aracımı alırken zaten yalıtımli istemiştim ama hiç başarılı değil ne yazık ki! Kafayı ses olayına iyice taktım. Bu aracı yaparlarken sadece teneke kıvamında yapmışlar belli ?
Sürüş konforunu içine ediyor,lastikler zaten rahle modeli bir şey,çok sert olduğu farkediliyor,deli gibi lastik sesi var.
Şimdiki düşüncem,aracın altına,kapılara ve çamurluk altlarına yalıtım yaptırmak.
Tahmini ne kadara patlar sizce? Yaptıran var mı?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Evet ses konusunda ortak yaramız var. Profesyonel bir iş olsun derseniz bu konuya bir bakın. Uzun süre kullanacaksanız değer.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Ankara’da Bi yerden 4 kapı ve bagaj havuzu için 1800 Davlumbazlar içinde 800 TL fiyat almıştım. Yıl sonuna doğru yaptırmayı düşünüyorum

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok kal
Evet ses konusunda ortak yaramız var. Profesyonel bir iş olsun derseniz bu konuya bir bakın. Uzun süre kullanacaksanız değer.

Çok güzel iş çıkarmış belli ama o fiyatlara çıkamam? Nisan ayında 7000 e yaptirdiysa şimdi 10 k rahat var

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Çok kal
Çok güzel iş çıkarmış belli ama o fiyatlara çıkamam Nisan ayında 7000 e yaptirdiysa şimdi 10 k rahat var
O zaman malzemeleri alıp kolları sıvayacaksınız. :) Forumda yapanlar var. Yardımcı olurlar.

Aracınız
Civic FC5 2020
Yalıtım yaptıranlar memnunmu acaba ? Bu gidişle zaten D segmenti araca geçmek hayal oldu. Bari aracımı sessizleştirsem :D

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Necat

0
Sesten şikayetçiyseniz öncelikle işe lastiklerle başlayarak gürültüyü yarı yarıya azaltabilirsiniz.
FB7 aracımda fabrikanın kullandığı continental lastikler yalıtım yaptırmayı düşündürtüyordu bir yıldır Nokian Wetproof marka lastik kullanıyorum aracımda yalıtıma gerek kalmadığını düşünüyorum artı konfor da sağladı bakalım ilerki yıllarda performansı ne olacak. Şimdilik yalıtım rafta

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri