Yalıtım yaptıracağım

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar, orjinal turanza lastikler 71 db,
Mıchelın 69 db lastiğine geçtim ses baya azaldı.
Kapı fitillerinede ince akvaryum, serum hortumu uygularsanz fayda sağlayacaktır.
Fitillere yılda bir kauçuk sprey uygulayın ömrü uzasın yalıtımda yapar

HRY-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Yalıtım yapanlar malzeme olarak ne kullandıklarını da yazabilir mi? Ben kapı içlerine yapmak için Desibel Akustik diye bir malzemeden aldım. Ayrıca sürücü camından bir tıkırtı ve pandizottan da bozuk yolda yüksek sesli bir cızırtı geliyor. Sürücü camı tarafında camı sabit tutan parçalar mı gevşedi bilmiyorum. Aldığım malzemeyi kapı içlerine ve pandizotun altına uygulayacağım.

Bir de aşağıda kırmızıyla işaretlediğim parça da gevşek. Bu da tıkırtı yapıyor. Bunu nasıl kesebilirim? Çıkıyor mu bu parça? Klipsli mi diğer parçalar gibi? (Resim benim araç değil, bende rüzgarlık yok)

11943541711535138902.jpeg

Aracınız
Civic FC5 2020
Yol kalitesinin çok etkilediğini dün akşam e-5 ten Beylikdüzü- Florya arasında seyahat ederken fark ettim. Kaymak gibi bir asfalta sahip. İlk defa aracımdan neredeyse lastik ve yol sesi almadım. Gayet sessiz bir yolculuk yaptım 20 dakik boyunca

Böyle güzel yolda arabaya sevgi artıyor ancak kötü asfalta girdiğimizde aracın heryerinden dansöz gibi ses gelmesi arabadan soğutuyor

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Aracınız
Civic FC5 2020
Yalıtım yapanlar malzeme olarak ne kullandıklarını da yazabilir mi? Ben kapı içlerine yapmak için Desibel Akustik diye bir malzemeden aldım. Ayrıca sürücü camından bir tıkırtı ve pandizottan da bozuk yolda yüksek sesli bir cızırtı geliyor. Sürücü camı tarafında camı sabit tutan parçalar mı gevşedi bilmiyorum. Aldığım malzemeyi kapı içlerine ve pandizotun altına uygulayacağım.

Bir de aşağıda kırmızıyla işaretlediğim parça da gevşek. Bu da tıkırtı yapıyor. Bunu nasıl kesebilirim? Çıkıyor mu bu parça? Klipsli mi diğer parçalar gibi? (Resim benim araç değil, bende rüzgarlık yok)

Ekli dosyayı görüntüle 262017

Ben Aynı malzemeden aldım,ayrıca 30cm x10mt veyahut 60cmx10mt bitüself bantta Alman lazım . Bitüself bant kapıların iç sacına komple uygulanıp , döşeme içine bu 9mm lik malzemeyi uygulaman lazım . Bitüself bant iç saçtaki öncelikle titremeyi keser döşeme içine uyguladığın uygulamada yalıtımı sağlar .Çift kat ve sağlıklı olur .

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Aracınız
Civic FC5 2018
Sesten şikayetçiyseniz öncelikle işe lastiklerle başlayarak gürültüyü yarı yarıya azaltabilirsiniz.

Hocam bende lastiklerden çok ümitliyim. 2018 eco exe kullandım 2 seneye yakın ve 1 ay önce 2020 eco exe ye geçiş yaptım. İnanılmaz bi lastik ses farkı var. İnşallah çözülür çok aşırı can sıkıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ufuk T

0
Avcılar ziebarttan ses yalıtım konusunda1800₺gibi fiyat aldım sizce uygun mudur? Yada
Ayışığıhonda da 1800₺ TL de yanılmıyorsam yalıtım için m3 gibi bir sey söyledi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama biz bu araçları bunları bilerek aldık. Bizim araçların özelliği bu başka araçların eksikliği ise başka şeyler. Bence kafaya takacak bir durum yok. Asıl kafaya takmamız gereken 1000-10000 lira arasında bir paraya kıyıp aracın her yerini parçalamak olmalı. Yalıtım yaptırıp binlerce lira harcayıp 1 sene sonra yine beğenmiyoruz. Benim aracım fb7 kasa civic. Üzerinde 2015 yılındaki continental lastikler vardı. sesten o kadar muzdarip olmuştum ki arabadan soğudum resmen. Geçen sene falken marka lastik aldım ve ister inanın ister inanmayın arabanın yalıtımı tamam yok ama ses neredeyse yarı yarıya gitti. İşe önce lastikten başlamak gerek. Yok illa yaptırıcam derseniz para sizin araba sizin

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ama biz bu araçları bunları bilerek aldık. Bizim araçların özelliği bu başka araçların eksikliği ise başka şeyler. Bence kafaya takacak bir durum yok. Asıl kafaya takmamız gereken 1000-10000 lira arasında bir paraya kıyıp aracın her yerini parçalamak olmalı. Yalıtım yaptırıp binlerce lira harcayıp 1 sene sonra yine beğenmiyoruz. Benim aracım fb7 kasa civic. Üzerinde 2015 yılındaki continental lastikler vardı. sesten o kadar muzdarip olmuştum ki arabadan soğudum resmen. Geçen sene falken marka lastik aldım ve ister inanın ister inanmayın arabanın yalıtımı tamam yok ama ses neredeyse yarı yarıya gitti. İşe önce lastikten başlamak gerek. Yok illa yaptırıcam derseniz para sizin araba sizin

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Falken in çok sessiz olduğunu her yerde okuyorum,paraya kıyıp almayı düşünüyorum açıkçası

Geri