Yaya koruma sistemi rezaleti

Ad Soyad
Furkan Başpınar
Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun hocam pistonlar aktif olduğunda kaput kalkıyor. O vaziyette iken geri dönüşü yok. Tahminen sizin ön panelde bulunan iki dirençten birine veya ikisine hafif temas olmuş, ondan dolayı ikaz oluşmuş gibi duruyor. Tampon sökülüp direnç sensörleri kontrol edilir. Pozisyon ve soket temizğinden sonra ecuya reset atıp takip edilir. Tekrar aynı hatayı verir ise direnç değişimine gidilebilir.

valla yarın bir bakıp dediğiniz gibi kontrol ettireceğim peki bu öndeki krom parça hakkında ne yapabiliriz sizce normal internet satış fiyatları 1500₺ max yoksa servisten almakmı onlarında dolgun fiyat vereceğine eminim ama ne kadar ister kim bilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
valla yarın bir bakıp dediğiniz gibi kontrol ettireceğim peki bu öndeki krom parça hakkında ne yapabiliriz sizce normal internet satış fiyatları 1500₺ max yoksa servisten almakmı onlarında dolgun fiyat vereceğine eminim ama ne kadar ister kim bilir

Sensör 4 adetmiş. Muhtelif yerleri daha önceden paylaşılmıştı. Ekledim, yardımcı olur. Krom parça için ikinci el ve sıfır karşılaştırması yapılabilir. Ona göre hareket edersiniz. Veya panjuru komple siyah olarakta değiştirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Ad Soyad
Furkan Başpınar
Aracınız
Civic FC5 2018
Sensör 4 adetmiş. Muhtelif yerleri daha önceden paylaşılmıştı. Ekledim, yardımcı olur. Krom parça için ikinci el ve sıfır karşılaştırması yapılabilir. Ona göre hareket edersiniz. Veya panjuru komple siyah olarakta değiştirebilirsiniz.

Sizce orjinali ve replikası arasında bir fark var mı?

Geri