Civic FC5 Yeni araç alacağım yardım

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar,
İlk defa honda araç alacağım hafta sonu gidip bir görüşeceğim.Nelere dikkat etmeliyim?Bazı arkadaşlar bayilerden hediye vs aldıklarını söylemiş.Böyle bir şey var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Honda bayileri tok satıcıdır ne fazla bir indirim yaparlar ne de illa bizden araba alsın diye zorlarlar, gidip görüşün bizleri de bilgilendirin:) belki bizlerin yaşadıklarından farklı tecrübeler elde edersiniz. Hediye olarak lastik paspas ve bagaj havuzu gibi şeyleri ücretsiz verirlerse alırsınız, ancak seramik kaplama ve kaput filmini size indirimli olarak parayla vermeye kalkışırlarsa almayın yaptırmayın derim bayide yapılan indirimli kaplama ve kaput filmine güvenim yok bu konuda şikayet çok bir sonax yada ziebart değil ondan kat kat ucuz kalite olacaktır sıfır arabaya yazık tabi kimsenin kararına karışmıyorum, herkes kendisi için en iyisini yine kendi bilir:).

Honda bayisinde test sürüşüne çıkıp müşteri temsilcisi yerine arabayı siz kullanıp ta eğer test sürüşü güzergahı dışına çıkabilirseniz zaten literatüre yeni bir kural getirmiş olursunuz. Honda da test sürüşü bile zorludur, yağmurlu havada çıkartmazlar, bazı bayilerde müşteri temsilcisi dışında müşteriye araba kullandırmazlar, siz kullanırsanız güzergah dışına çıkmanıza izin vermezler.

Honda sahiplerinin Honda yı tercih etme sebepleri kesinlikle bayilerin verdiği güven ve hoşgörü yada satış sonrası destek değildir sadece Honda sevgisidir, sizde de bu sevgiden varsa satışını yapanların oluşturacağı bilimum çetrefile, zam gelecek tehditiyle aceleye getirmeye ve türlü müşteri temsilcisi triplerine katlanıp onun sahibi olursunuz.

Sakarya Sandıkçı dan aldım ben bu arabayı, FK7 2017 modeli, İstanbul da kırmızı renk yoktu, Kocaeli Haldız a güvenim yoktu, 105250 idi 105000 den bir kuruş aşağı inmediler Ayışığı, Damla gibi bayilerin hepsini aradım 105200 e bırakan oldu 50 lira iyi indirimmiş yani:) 15 günden aşağı araç teslimi yok, tabi çok şükür satın aldıktan sonra yetkili servis olarak garantiden işlem yapma ve kaza tamiri konularında başarılı olduğunu düşündüğüm Mutluhan a gidiyorum, ancak Mutluhan ın araç satış galeri kısmı bomboştur genelde:) satışta pek başarılı değil demekki ama servisi dolup taşıyor.

FC5 1.6 modelinde teslim için fazla beklemezsiniz. Ama ben görüştüğüm zamanlar RS ve Hatchback en az 15-20 gün geç geliyordu. Kaporayı verecek mişiz sonra araç geldiği gün teslim edilirken zam gelmişse zam farkınıda ödeyecekmişiz paranın tamamını ödemiş olsak bile böyleymiş, teslim edilme anındaki fiyat geçerliymiş. Böyle böyle. Haliyle mtv yi siz ödermisiniz ? diye soramıyorsunuz bile.

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar,
İlk defa honda araç alacağım hafta sonu gidip bir görüşeceğim.Nelere dikkat etmeliyim?Bazı arkadaşlar bayilerden hediye vs aldıklarını söylemiş.Böyle bir şey var mı?

Merhaba aracımı İstanbul Ayışığından aldım bende 2018 kasım ayında forumda dikkat ettim de aksesuar anlamında İZMİR ÇAMKIRAN ın verdiği hediyeler diğer bayilere göre daha çok fiyat olarak da BURSA İNALLAR eğer mesafe uzak değilse bu bayilerlede bir görüşün hayırlısı olsun şimdiden

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar
Bugün çiftkurtlar civic füme elegans eco için 174 bin teklif verdi.Test sürüşüne çıktım gerçekden yol sesi olarak bendeki b segmenti araca göre daha çok ses alıyor.3.500tlyede ses yalıtımı kaput filmi ve cam filmi önerdiler.Sizce nasıl tecrubeli kişilerden yardım bekliyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba, Honda Park; Civic Eco elegance +seramik kaplama,boya koruma, motor koruma,cam filmi, kaput filmi 175.000
Sakarya sandıkçı telefonda 174 ,gelin bir şeyler yaparız modunda , belki 173 bin zorlanabilir :)
Görüştüğünüz diğer bayilerden daha makul fiyat alırsanız paylaşmanızı rica ediyorum.Hakkinizda hayırlısı olsun...

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Selamlar
Bugün çiftkurtlar civic füme elegans eco için 174 bin teklif verdi.Test sürüşüne çıktım gerçekden yol sesi olarak bendeki b segmenti araca göre daha çok ses alıyor.3.500tlyede ses yalıtımı kaput filmi ve cam filmi önerdiler.Sizce nasıl tecrubeli kişilerden yardım bekliyorum.

1.6 elegance eco liste fiyatı Honda internet sitesinde 171300 lira bu aracı 174000 liraya mı veriyorlar? yoksa 171300+3500 liraya ses yalıtımı ile beraber 174800 yapıyor 800 lira indirim mi yaptılar? yada otomatik vitesli olanın fiyatı 175500 lira bunun için 1500 lira indirim ile 174000 lira yaptılarsa daha da güzel.

Bana kalırsa ses yalıtımı, cam filmi ve kaput filmine 3500 lira para verileceğine onun yerine dört tane kışlık lastik için servisten orjinal jant alınabilir yada kış lastiği alınabilir, çünki performans ve emniyet konfordan daha önemli ama kullanacak olan sizsiniz neticede o yüzden çok fazla karışmak istemem:) cam filmi kaput filmi ve ses yalıtımı neticede orjinal Honda mamülü olan şeyler değil ne marka film kullanacak? 3M mi? Llumar mı? en ucuzundan mı? bilemezsiniz, ses yalıtım izolasyon işi için sıfır arabanın kapı içi pandizotundan taban halısına kadar sökmek kötüdür, ama servisten alınacak üzerindeki ile aynı ebat orjinal dört tane çelik Honda jantı başka sahte çakma yada ucuza kaçılmış olamazlar.

Merhaba aracımı İstanbul Ayışığından aldım bende 2018 kasım ayında forumda dikkat ettim de aksesuar anlamında İZMİR ÇAMKIRAN ın verdiği hediyeler diğer bayilere göre daha çok fiyat olarak da BURSA İNALLAR eğer mesafe uzak değilse bu bayilerlede bir görüşün hayırlısı olsun şimdiden

Merhaba çamkıran Honda İçin sanırım bütün bayilere aksesuar veriyor ben aracımı Sakarya’dan aldım sandıkçıdan 165 bine doku pazarlık yaptım Bursa inallardan da fiyat aldım 172 bin Fiyat verdiler.28 kasımda aldım 2019 1.5 elegans aracım ve hediye olarak ziebart koltuk koruma hediye ettiler 20 gün süreli çok büyük hediye gibi ama satış Temsilcisi ile biraz muhabbet kurarsanız gerçekten yönlendiriyorlar ben ziebart ta koltuk korumayı yaptırdım süreli ve araç plakası yazdığı İçin bir başkasına veremedim ziebart Sakarya dan 3500 TL ye komple seramik kaplama iç koruma koltuk torpido paspas vs ön kaput şeffaf koruma ön cam hariç komple cam filmi kapı kolçakları şeffaf kaplama kapı eşikleri şeffaf kaplama ve bagaj önü şeffaf kaplama yaptırdım ödemede de hiç zorlamadılar garantileri de çok iyi cam filmleri ömür boyu garantili seramik kaplama 5 yol sanırsam ancak fırçasız ve kimyasalsız yıkama yapacaksınız kuralı var
Tavsiye ederim karar ve bütçe sizin

Aracınız
Civic FC5 2020
1.6 elegance eco liste fiyatı Honda internet sitesinde 171300 lira bu aracı 174000 liraya mı veriyorlar? yoksa 171300+3500 liraya ses yalıtımı ile beraber 174800 yapıyor 800 lira indirim mi yaptılar? yada otomatik vitesli olanın fiyatı 175500 lira bunun için 1500 lira indirim ile 174000 lira yaptılarsa daha da güzel.

Bana kalırsa ses yalıtımı, cam filmi ve kaput filmine 3500 lira para verileceğine onun yerine dört tane kışlık lastik için servisten orjinal jant alınabilir yada kış lastiği alınabilir, çünki performans ve emniyet konfordan daha önemli ama kullanacak olan sizsiniz neticede o yüzden çok fazla karışmak istemem:) cam filmi kaput filmi ve ses yalıtımı neticede orjinal Honda mamülü olan şeyler değil ne marka film kullanacak? 3M mi? Llumar mı? en ucuzundan mı? bilemezsiniz, ses yalıtım izolasyon işi için sıfır arabanın kapı içi pandizotundan taban halısına kadar sökmek kötüdür, ama servisten alınacak üzerindeki ile aynı ebat orjinal dört tane çelik Honda jantı başka sahte çakma yada ucuza kaçılmış olamazlar.

Pardon hocam otomatik olduğunu belirtmemişim.Evet liste fiyatı 175.500 fakat 174.000 bin olur dediler.

Geri