Civic FC5 Yeni araç ayarsız kapı

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız
Civic FC5 2019
Bu sorun bagaj kapaginda da var malesef fc5 i olan arkadaslar kontrol etsin sag yada sol camurluga daha yakin dgeri tarafin arasi daha acik. Bir cok markada buna benzer sorunlar toyota, ford, ww arteon aracinda bile var nerdeyse arac Yarim Trilyona satiyolar yapacak birsey yok takilmayin iceriye su almiyorsa sorun yok demektir.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracı daha yeni hafif makyaj yaptırdım makyaj yaptırdıgım yerdekı abi hepsi böle dıo bunların yanı hepsinde var o açıklık yapıcak bişi yok dediğiniz kapı çıtasınınn orası ve bagaj kapağı ,sağ tarafta içten ön yolcu kapısının dikiz aynası tarafı ama iç tarafı baya bir açık takılma bunlarda hepsi öle her gelen müşterimin gozu ona takılıyor dedi

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar, otomotiv üretim aşamasında çalışan birisi olarak, bu tarz uyumsuzlukların hemen hemen her markada olabileceğini söyleyebilirim. Honda'da sağ kapıdadır, ww'de sol kapıdadır vs. Buna benzer örnekler diğer markalarda da vardır. Kafanıza takmayın, aracınızın keyfini çıkarın ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Takintili insanlar icin cok zor malesef:) aracin etrafindan her dondugunde o kapiya abaniyorum sanki duzelcekmis gibi.. bir de surekli trim sesi bulmaya calisiyorum:)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

ywzckr

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Yeni Accord'da sorun var mı çok merak ediyorum, şöyle ki Honda aslında daha iyi ,daha sorunsuz bir Civic üretemez mi,bahsi geçen konuları gerçekten gideremiyor mu 30.000 dolara;yoksa şase,motor, şanzıman gibi kilit noktalar sağlam olsun da gerisi önemli değil nasılsa satışı var mı diyor? Merakla bekliyorum Accord'u, alamayız gerçi de , almadığıma değil bakmadığıma yanarım :)

Aracınız
Civic FC5 2017
Yeni Accord'da sorun var mı çok merak ediyorum, şöyle ki Honda aslında daha iyi ,daha sorunsuz bir Civic üretemez mi,bahsi geçen konuları gerçekten gideremiyor mu 30.000 dolara;yoksa şase,motor, şanzıman gibi kilit noktalar sağlam olsun da gerisi önemli değil nasılsa satışı var mı diyor? Merakla bekliyorum Accord'u, alamayız gerçi de , almadığıma değil bakmadığıma yanarım :)
Yeni Accord tr gelecek mi acaba

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0

Uretemiyor degilde hocam bu iş parasina göre yapiliyor 30 bin dolara edecek bir araba herseyiyle saglam olmaz, yoksa uzun sure tekrar araba satamazlar bu da firmayi batirir. Birde turkiyede uretilmesinden kaynakli turkiye bu konularda pekte tecrubeli degil, yaptik oldu bitti anlayisi mevcut.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri