Yeni arac tavsiyesi :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaslar, arac ihtiyaci olustu.Sifir arac alinmali, butce 150 bin TL (bir lira fazlasi degil)

ihtiyaclar;
-Dizel, Benzinli, Hybrit yakitli farketmiyor.
-otomatik
-deri doseme (toz alerjisi var)
-minimum 450 lt bagaj (bebek puseti sigmali, esya cok :) )
-digital klima (belli bir isi degerinde sabit tutmali, aracta cocuk olacak)
-opsiyon; cam tavan ya da sunroof, led ya da bixenon mercekli far, anahtarsiz giris

Genel kriterler bunlar. Degerli fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim,

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Aracınız
Civic FC5 2018
Güvenlik de ön planda olmalı o vakit bu araçta. Bence Toyota Hybrid Dream'in donanımlarına ve güvenlik özelliklerine bir göz atın.
https://www.toyota.com.tr/new-cars/corolla/grade/hybrid dream-corolla sedan hsd

Yakıt farketmezse benzinli olana bakmaınz ekstra donanımları da alma açısından daha uygun olacaktır.

Octavia, donanim listemizi olusturunca butcemizi asiyor. Civic zaten var RS dusunmuyoruz. En ciddi alternatif Corolla. Onda da deri koltuk isini tam netlestiremedik.

Bayilerde sanırım 155-160 arası bulabilirsiniz. Yeni kasası çıktı. Ancak ne zaman gelir,ne kadara gelir belli değil. Yeni kasa sedan ile şu an ki sedan arasında sadece arka bagaj kapağı biraz farklı. İçüni bayağı değiştirmişler. Ama şu an bizde satılanların içi de çok güzel,duru

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Mazda sanırım yeni seri ile gelecek yanlış bilmiyorsam. Ama yıl sonunu bulabilir hiç gelmeyebilir de :) Ben de çok araştırdım mazdaya baktım ama araç yok ellerinde showroom aracı var o yüzden vazgeçtim. Civic megane derken corolla 1.6 benzinli flame x pack olarak aldım. Deri koltuk ve led far yok. TSS gayet başarılı. Araç kendi durmayacak sandım korktum ama gayet başarılı bir şekilde durdu ve öndeki araç kalkınca kalkış yaptı. 3 saniye bekliyor kalkmak için eğer beklemek istemezseniz direksiyondan + tuşuna basınca hemen kalkıyor. Şerit takip baya gelişmiş. Hafif virajları kendi alıyor. Bir düşünün derim. Ben yarın teslim alıcam aracı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri