Yeni dolandırıcılık türü.

Aracınız
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bazen ne kadar dikkatli olsak da başımıza böyle aksaklıklar geliyor. Umarım adalet yerini bulur da bunun gibi herifler cezasını çekerler.

Selamün aleyküm af edersin bu pic benide dolandırdı numaranı gondersen bu gorusebilirmiyiz
[MENTION=636]fortuna1299[/MENTION]

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar başımdan geçen ve içime oturan bir alım satım olayı aktarim size bilginiz olsun. Ben düştüm siz düşmeyin. 31 Ağustos da bir Civic aldım. Aracı 5664 ten sorgulattım. Trafik şube den sorgulattım. Servisten sorgulattım. Trafik sigortası kesen yerden sorgulattım. Araç da hiç bir şey yok. Bu arada expertize gittik. Boya darbe değişen yok. On numara. Aracı aldın Ankara Polatlı'dan geldim Mersin'e 15 gün oldu. Ev alma Fırsatı Doğdu aracı satlığa koyduk. Malum foruma da koydum satlık diye. Arkadaşın biri Alıcı oldu msj Attı 5664 e. Ne gelsin ağır hasar kaydı. Beynimden vurulmuşa döndüm. Adamı aradım. Tel kapalı. Sordum soruşturdum. Herifin işi buymuş. Aracı kazalı gösterıyor. Siğortadan parayı almıyor. Arac satılınca siğortaya parayı öde diyor. Siğorta ödeyip hasar kaydını yapıştırıyor. Araç ıkı devir Görüyor kayıt öyle işliyor. Adalet kimi tutar sizce.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hocam sizi dolandıran kişinin ismi nedir

Lenovo P70-A cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sirf bu konuya yorum atmak için kayit oldum
Bahsettiğiniz kişi ile bugun görüştüm güncel numarasi da söylediklerine göre inşaat işi yapıyorlar - 0532 773 41 27 cia dan sorgulattim adi onur - bana da alacak karsiligi araç aldiklarini söylediler piyasadan daha düşük fiyat çekmişler...
Tabiki düşmedik bu konu sayesinde uyandik allah sizden razi olsun madur olanlara geçmiş olsun....

Son düzenleme:
Sirf bu konuya yorum atmak için kayit oldum
Bahsettiğiniz kişi ile bugun görüştüm güncel numarasi da söylediklerine göre inşaat işi yapıyorlar - 0532 773 41 27 cia dan sorgulattim adi onur - bana da alacak karsiligi araç aldiklarini söylediler piyasadan daha düşük fiyat çekmişler...
Tabiki düşmedik bu konu sayesinde uyandik allah sizden razi olsun madur olanlara geçmiş olsun....

Yuhhhh diyorum adamlar maşallah dolandırmaya devam edebiliyorlar hem de yöntem hep aynı!!! Nasıl birşey yapılamıyor nasıl bir ülkedeyiz.... çok sinir bozucu.

Geçmiş olsun, allah korumuş.

Aracınız
Yuhhhh diyorum adamlar maşallah dolandırmaya devam edebiliyorlar hem de yöntem hep aynı!!! Nasıl birşey yapılamıyor nasıl bir ülkedeyiz.... çok sinir bozucu.

Geçmiş olsun, allah korumuş.

Gerçekten Allah korudu. Bi bit yeniği olduğu belliydi zaten. Donanımhaberdede bu şahıslara ait konular mevcut. Kimse parayı kolay kazanmıyor. Ama o arac birisine kitlenecek eminim. Elden birşey gelmemesi de üzücü

Geri