Civic FB7 Yeni Muhteşem Civic Otomatik Bagaj Açma Projesi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=10878]fc5bagajacanadam[/MENTION] Size daha önce forum da bulunma nedeniniz ticari değil yardım ve paylaşım için ise yazabilirsiniz demiştim, gördüğüm kadarı ile artık olay ticari boyuta geçmiş, bu yüzden ticari ürün tanıtımı ve ticareti yapmamanız için son kez uyarıyorum.

Ayrıca bu forumun kısaltılması CTR dir sanırım satış yaptığınız başka yerlerle karıştırdınız!
Ticari yazmış olduğunuz mesajlar geriye dönük olarak silinecektir, iyi forumlar.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Bende uygulamayı düşünüyorum. Aklıma takılan halka şeklinde kancanın takıldığı yere tamir bantı uygulasanız daha iyi olmazmıydı hem sesi hemde sürtünmeden kaynaklanan hasarı önlerdi. Bende AliExpress den almayı düşünüyorum yayı hepsi aynı kalitede midir yada bildiğiniz varsa link atabilirmisiniz

Mi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
ARKADAŞLAR BU YAY OLAYINA SON NOKTAYI KOYMAK İÇİN YAZIYORUM...ARACIM 2013 FB7 ECO OTO... ALİEXPRESTEN 2 ADET YAY ALDIM...SONRA YOUTUBE VİDEOLARINI İNCELEDİM...çoğu arkadaşta yamulma oldu ezilme oldu şeklinde yorumlar gördüm ve derinlemisine bi araştırma yaptıktan sonra YAYIN EN GÜZEL TAKILMA YERİNİ BULDUM... bence EN ZARARSIZ 2 NOKTA ve İNANIN ORJINAL GİBİ OLUYOR.YAYLAR HİÇ GÖRÜNMÜYOR GİBİ BİŞEY...Resimleri de atacağım yazımın sonunda..İşin püf noktası BAGAJ KAPAĞI AÇIKKEN YAYLARI AŞIRI GERGİN TUTMAMAK ve YAYLARI EŞİT GÜÇTE TUTMAK.DÜZ ZEMİNDE BAGAJ KAPAĞININ SERT AÇILMAMASI ve yayın temas ettiği yeri ERİYEN BANT ile bantlamak böylece SES ve SÜRTÜNME olayından da KURTULMUŞ oldum.Son bi şey daha var Bagaj kaplamasını hafifçe makasla kestim ki YAYIN ÇALIŞMASINI ENGELLEMESİN DİYE....1 SENEDİR KULLANIYORUM ŞIKIR ŞIKIR SIKINTI DA HİÇ YOK...amacım honda seven arkadaşlara yardımcı olmak...umarım yardımcı OLUR SİZLERE ARKADAŞLAR...Son bişey daha ALIŞVERİŞ DÖNÜŞÜ ELLER DOLU İKEN ÇOK YARARLI OLUYOR :) herkese tavsiye ederim...20181117_103129.jpeg20181117_103115.jpeg20181117_103039.jpeg20181117_103100.jpeg

HONDAŞK 'tır...

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
ARKADAŞLAR BU YAY OLAYINA SON NOKTAYI KOYMAK İÇİN YAZIYORUM...ARACIM 2013 FB7 ECO OTO... ALİEXPRESTEN 2 ADET YAY ALDIM...SONRA YOUTUBE VİDEOLARINI İNCELEDİM...çoğu arkadaşta yamulma oldu ezilme oldu şeklinde yorumlar gördüm ve derinlemisine bi araştırma yaptıktan sonra YAYIN EN GÜZEL TAKILMA YERİNİ BULDUM... bence EN ZARARSIZ 2 NOKTA ve İNANIN ORJINAL GİBİ OLUYOR.YAYLAR HİÇ GÖRÜNMÜYOR GİBİ BİŞEY...Resimleri de atacağım yazımın sonunda..İşin püf noktası BAGAJ KAPAĞI AÇIKKEN YAYLARI AŞIRI GERGİN TUTMAMAK ve YAYLARI EŞİT GÜÇTE TUTMAK.DÜZ ZEMİNDE BAGAJ KAPAĞININ SERT AÇILMAMASI ve yayın temas ettiği yeri ERİYEN BANT ile bantlamak böylece SES ve SÜRTÜNME olayından da KURTULMUŞ oldum.Son bi şey daha var Bagaj kaplamasını hafifçe makasla kestim ki YAYIN ÇALIŞMASINI ENGELLEMESİN DİYE....1 SENEDİR KULLANIYORUM ŞIKIR ŞIKIR SIKINTI DA HİÇ YOK...amacım honda seven arkadaşlara yardımcı olmak...umarım yardımcı OLUR SİZLERE ARKADAŞLAR...Son bişey daha ALIŞVERİŞ DÖNÜŞÜ ELLER DOLU İKEN ÇOK YARARLI OLUYOR :) herkese tavsiye ederim...Ekli dosyayı görüntüle 249079Ekli dosyayı görüntüle 249080Ekli dosyayı görüntüle 249081Ekli dosyayı görüntüle 249082

HONDAŞK 'tır...
hocam döşemenin altında nereye taktınız yayın diğer ucunu birde kısa bir video atabilirseniz cok memnun olurum bende uzun zamandır yay kullanıuyorum fakat açma kapama esnasındaki gerilim sesi kulak tırmalıyor

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
hocam döşemenin altında nereye taktınız yayın diğer ucunu birde kısa bir video atabilirseniz cok memnun olurum bende uzun zamandır yay kullanıuyorum fakat açma kapama esnasındaki gerilim sesi kulak tırmalıyor
Hocam video ya izin vermiyor forum..yazımda açılma videosu çekmiştim ATAMADIM Ordan biliyorum..
1.......Hocam resim attım ya yukarıda yandan yay ve döşemeyi çektiğim resimler...döşemeyi kaldırırsanız orada takılacak delikli 1 adet kulakçık var başka takılacak bi yer yok zaten döşemenin klipsini sökersen kesin GÖRÜRSÜN...
2.....SES OLAYINA GELİRSEK....Eriyen bant satılıyor inşaat malzemeleri satılan yerlerde...siyah asıldıkça esneyen suya ve toza dayanıklı...elektrikçi bandıyla denedim önce olmadı...SONRA Eriyen banda geçtim mecburen....yukarıda Resimde de yaklaştırırsan görürsün yapıştırma şeklimi...yayın döşeme içindeki ucunu da güzelce sararsan ses OLAYINDAN kurtulursun....Yayı da çok az gerdirip tak...Son bişey daha BAGAJ kapağını tutan kolların araca bağlantı yerine (menteşe kısımlarına) WD 40 Sprey sık...ne SES kalıcak ne GICIRTI...Kolay gelsin..MUTLAKA OLUR...

HONDAŞK 'tır...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam video ya izin vermiyor forum..yazımda açılma videosu çekmiştim ATAMADIM Ordan biliyorum..
1.......Hocam resim attım ya yukarıda yandan yay ve döşemeyi çektiğim resimler...döşemeyi kaldırırsanız orada takılacak delikli 1 adet kulakçık var başka takılacak bi yer yok zaten döşemenin klipsini sökersen kesin GÖRÜRSÜN...
2.....SES OLAYINA GELİRSEK....Eriyen bant satılıyor inşaat malzemeleri satılan yerlerde...siyah asıldıkça esneyen suya ve toza dayanıklı...elektrikçi bandıyla denedim önce olmadı...SONRA Eriyen banda geçtim mecburen....yukarıda Resimde de yaklaştırırsan görürsün yapıştırma şeklimi...yayın döşeme içindeki ucunu da güzelce sararsan ses OLAYINDAN kurtulursun....Yayı da çok az gerdirip tak...Son bişey daha BAGAJ kapağını tutan kolların araca bağlantı yerine (menteşe kısımlarına) WD 40 Sprey sık...ne SES kalıcak ne GICIRTI...Kolay gelsin..MUTLAKA OLUR...

HONDAŞK 'tır...
Link atıyorum. Oradan bakarak halledebilirsiniz.

https://www.civictr.com/index.php?posts/1199

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018

HONDAŞK 'tır...
çok saolasın en kısa zamanda halledicem

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
çok saolasın en kısa zamanda halledicem
Yapınca haberini bekliyorum..merakla...inşallah yaparsın...2 adet yay 50 tl...bu fiyatla BAGAJ açma mekanizmasına sahip olmak güzel geliyor insana...UMARIM YUKARIDA ANLATTIĞIM,YAZDIĞIM YAZI HERKESE YARDIMCI OLUR...

HONDAŞK 'tır...

Geri