Civic FB7 Yeni Muhteşem Civic Otomatik Bagaj Açma Projesi

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Yapınca haberini bekliyorum..merakla...inşallah yaparsın...2 adet yay 50 tl...bu fiyatla BAGAJ açma mekanizmasına sahip olmak güzel geliyor insana...UMARIM YUKARIDA ANLATTIĞIM,YAZDIĞIM YAZI HERKESE YARDIMCI OLUR...

HONDAŞK 'tır...

Bu video linkinde ki arkadaş aynısını yapmış...BUYRUN...

HONDAŞK 'tır...

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018

Bu video linkinde ki arkadaş aynısını yapmış...BUYRUN...

HONDAŞK 'tır...
hocam videonuzuda izledim ben yayı sonuna kadar kapattığım halde gergin olmuyor sanırım benim yaylar uzun aliexpressden aldım herkes gibi ama açıkçası yeterli gerginliği sağlamıyor diğer tarafı sökmeye vaktim olmadı ama kaldıracağını sanmıyorum burdan benim yayların
IMG_1725.JPG

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
hocam videonuzuda izledim ben yayı sonuna kadar kapattığım halde gergin olmuyor sanırım benim yaylar uzun aliexpressden aldım herkes gibi ama açıkçası yeterli gerginliği sağlamıyor diğer tarafı sökmeye vaktim olmadı ama kaldıracağını sanmıyorum burdan benim yayların
Ekli dosyayı görüntüle 249131
Hocam fotoğrafını inceledim...resimde sağda elektrik kablosu klipsinin deliğine takıcaksın... ;) .... böylece çözülecek senin durum... :) ERİYEN BANT işini unutma yayın 2 ucuna kolay gelsin...

HONDAŞK 'tır...

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam fotoğrafını inceledim...resimde sağda elektrik kablosu klipsinin deliğine takıcaksın... ;) .... böylece çözülecek senin durum... :) ERİYEN BANT işini unutma yayın 2 ucuna kolay gelsin...

HONDAŞK 'tır...
şimdi oldu :D bu arada o saç biraz ince gibi zaman içinde eğilme durumu olurmu ne dersiniz?

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
şimdi oldu :D bu arada o saç biraz ince gibi zaman içinde eğilme durumu olurmu ne dersiniz?
Hocam ben 1 yıldır KULLANIYORUM SORUNSUZ....açıp bakmadım çok önemli bi yer değil diye açıkçası....zaten yayları çok GERGİN takmayacaksın...gerildikçe sert açılıyor BAGAJ KAPAĞI...çok çok az gerdireceksin ki O DELİĞE ZARAR VERECEĞİNİ düşünmüyorum...Hocam yapınca güzel ve kullanışlı olacak emin olabilirsin.

HONDAŞK 'tır...

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
oraya taktığım halde yaylar yine kaldırmadı uzun geldi bende yayları söktüm yaklaşık 1 cm kestikten sonra dediğin şekilde taktım yalıtımınıda yaptım şu an canavar gibi oldu sessiz sedasız açılıyor eyvallah :)

IMG_1737.JPG

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
oraya taktığım halde yaylar yine kaldırmadı uzun geldi bende yayları söktüm yaklaşık 1 cm kestikten sonra dediğin şekilde taktım yalıtımınıda yaptım şu an canavar gibi oldu sessiz sedasız açılıyor eyvallah :)

Ekli dosyayı görüntüle 249137
Güle GÜLE KULLANIN...yayları büyük boy istediniz o zaman...ama çözüm bulmuşsunuz sorun yok....eriyen bant 2 uca ve kapağın araca monte menteşelerine wd40 yaparsan ilerde ses de yapmaz ....iyi günler

HONDAŞK 'tır...

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar Yayları burdan gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri