Civic FB7 Yeni Muhteşem Uzun Ledler

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
https://www.x-tremetuning.com/niken-led-xenon-9006-tr/ ben kısalarda bu ürünü kullanıyorum 1 aydır. Şuanlık gayet memnunum 30 watt 4000 lümen 6000 k ışık Araç kullanma kitapçığına göre yanılmıyorsam HB4/9006 51 watt D2R tipte 35 watt yazıyor. Bu değerlerin üzerine fazla çıkmamakta fayda var.

Fd6 makyajlı kasa elegance için xenon ampul tevsiye edecek olan var mı.. Orijinal ampuller hiç iyi değil.. xenon demeye bin şahit lazım.. ampul kodu dr2

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Evet. 4000lümen bana göre düşük bir değer. Memnunum demişsiniz de o yüzden soruyorum gece yolculukları için yeterli oluyor mu diye ?
bu ledleri taktigimdan beri hiç uzun yol yapmadım en fazla kontak kapatmadan gittiğim 40-50 km arasıdır. Fakat lumen az olmasına rağmen aydınlatma çok iyi. LED kalitelidir belki de bilemiyorum benim araçta mercekte yok ama karsidan gelenlerin gözünüde almıyor denedik. Akşam olunca foto çeker atarım yol aydinlatmasiyla ilgili

İmkansızı dene, belki değildir!

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
bu ledleri taktigimdan beri hiç uzun yol yapmadım en fazla kontak kapatmadan gittiğim 40-50 km arasıdır. Fakat lumen az olmasına rağmen aydınlatma çok iyi. LED kalitelidir belki de bilemiyorum benim araçta mercekte yok ama karsidan gelenlerin gözünüde almıyor denedik. Akşam olunca foto çeker atarım yol aydinlatmasiyla ilgili

Şehir içinde sorun olmuyor da gece uzun yolda yeterli aydınlatmayı sağlayacak mı önemli olan o. Merak ettiğim kısım o yani bir gün ihtiyaç olduğunda yüzüstü bırakmasın da :)

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Şehir içinde sorun olmuyor da gece uzun yolda yeterli aydınlatmayı sağlayacak mı önemli olan o. Merak ettiğim kısım o yani bir gün ihtiyaç olduğunda yüzüstü bırakmasın da :)
Haklısın ledlere pek güven olmaz o yüzden halojen ampulleri bagajda taşıyorum birşey olursa yolda değişmek için

Geri