Civic FB7 Yeni yıla Kaza yaparak girmek ?

Aracınız
Civic FD6 2008
İyi dilekleriniz ve teselliniz için teşekkürler arkadaşlar iyi ki varsınız eksik olmayın. En büyük tesellim aracımdan başka bir tek kaldırıma zarar vermiş olmam.

@m2hamid evet hocam liste kabarık gibi olur. Hava 4 derece gösteriyordu inceden yağıyordu yağmur. Bilmiyorum ben kaza yaptıysam başkaları da yapabilir, hız sınırlarında arkadan saldı araç. Hafif sola viraj yolda.

Araçta 4 mevsim michelin crossclimate+ takılı. Gelirken -6 dereceleri gördüm, uzun süre eksi derecelerde kuru zeminde geldik. İnişli çıkışlı virajlı yollarda daha riskli yerlerde daha hızlı geçtiğim oldu. Tamamen zemin kaynaklı bir kaza.
Cok gecmis olsun onemli olan can sagligi. Daha onceki 4 mevsim lastik konusunda yazmistim kullandiginiz lastigi kullandim cok tehlikeli bi lastik. V deseninden dolayi hafif virajda zeminde islaksa hemen birakiyor hic guvenilmez o lastige. Ozellikle kavsaga az hizli girsem karsi seritte buluyordum kendimi

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Geçmiş olsun hocam vallahi büyük şansızlık Allah bir daha en ufacık kaza dahi göstermesin.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Sağ olun arkadaşlar.

Bakalım yarın ikame araçla İstanbul’a dönüp bakacağız arabada ne var ne yok belli olur. Perte çıkartmam onun taraftarı değilim de bir görüp öyle karar veririm.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Cok gecmis olsun onemli olan can sagligi. Daha onceki 4 mevsim lastik konusunda yazmistim kullandiginiz lastigi kullandim cok tehlikeli ibi lastik. V deseninden dolayi hafif virajda zeminde islaksa hemen birakiyor hic guvenilmez o lastige. Ozellikle kavsaga az hizli girsem karsi seritte buluyordum kendimi
Evet 2 yıl oldu 30-40bin de yaptım bu lastiklerle. Onların da etkisi olabilir haklısınız ancak öncesinde daha önce dediğim gibi bir sıkıntı yaşamadığım için yol tek suçlu gibi geliyor.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Çok geçmiş olsun hızınız normal lastiğiniz şartlara uygun ama yinede oldumu oluyor işte ? Araç yetkili servise götürülürse kesinlikle perte çıkar ben olsam perte çıkmasını kabul ederdim. Bu araç yaptırılırsa zarar eden siz olursunuz. Satarken çok değeri düşer. Yetkili servise yaptırmazsanız düzen tutmayabilir.

Geri