Civic FC5 Yetkili Servis Kaza Sonrası

Plaka Ön Tampon Alt Emniyeti 194.16 TL
Ön Amblem 197.74 TL
Lastik Tamir Kitim ( Fiyatını Bilmiyorum Araçta Yoktu Teslim Aldığım'da )
215x55x16 lastik 603.81 TL
Dikiz Ayna Camı Sol 323.86 TL
çıta trt sağ ön kapı çerçeve 600.24 TL
Ön Cam Değişimi 134.86 TL ( Ön cam da nokta çatlak yoktu niye bu yazılı bilmiyorum )

11.08.2020 De Yaptığım Kazada Aracıma Bunlar Takılmış Gösterilip Takılmamıştır Faturayı Demin Mail Adresimde Denk Gelip Baktım Sebebini Soruyorum Size Bunu Yapan Yetkili Servis Güvenip Gittiğimiz Yerler Müşterileri Salak Yerine Koyuyor

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Experin bunu kontrol ediyor olması lazım.
Eğer bu şekilde yolsuzluk varsa experde muhtemelen işin içindedir.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Gecmis olsun,benim civicten önceki aracima durduğu yerde vurmuşlardi.Degisen parçaları gözümle görmüştüm. Bu yapılan çok yanlış, bu parçaları eksperin iade alması lazım ve öyle onaylaması lazim.Olan size olmuş.

Arkasında Duracağım Bu İşin Hırsızlık Her Türlü Hırsızlıktır 1 TL lik de Bişe Çalınsa 1000 TL lik te Bişe Çalınsa
Gecmis olsun,benim civicten önceki aracima durduğu yerde vurmuşlardi.Degisen parçaları gözümle görmüştüm. Bu yapılan çok yanlış, bu parçaları eksperin iade alması lazım ve öyle onaylaması lazim.Olan size olmuş.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bu arada mesela benim şu an aldığım aracım,önden kazalı olarak almistim.Degisen kaput,tampon,far vs 27.000 lik bir rakam imiş.Baska bir servis sağlam olmasına rağmen yaya korumaları değiştiririz demiş.70 e cikar bu rakam demişler. Resmen bu da soygun .

Hocam Benim Aracın Hasarı İlk 70.000 TL İdi Araç Pert Olacaktı Aradan 52 Gün Geçti Aracı Onarıp Bana Verdiler Pert Etmeyip Hasar Kaydım 33.000 e Düşmüş

Yani Şu Demek Oluyor Bu Araba Perte Çıksaydı Servis Para Kazanamayacaktı Expertiz İle Servis Anlaşıp Büyük İhtimalle Aracın Bazı Yerlerini Hasar Alan Mekanik Aksamı Onarmayıp Hasarı Yarı Yarıya İndirtip Servis Para Kazansın Diye Bi Katakulle Dönmüş Aracımı da Pert ten Döndürdüler Ve Benim Aracımın Dreksiyon Kutusu Dağınık 20 25 Milyar o Kutu Kazadan Kaynaklı Dağılmış Kutu Arıza Tespit Edildi Ama Kasko Servise Servis Kaskoya Atıyor Topu Kimse Hasarımı Karşılamıyor Çok Oyun Dönüyor Bu Expertiz ve Servis ler Arasında Bu Parçalarında Kayıp Olduğu Gibi Bunların İncelenmesi Gerekiyor Düzgünce
Bu arada mesela benim şu an aldığım aracım,önden kazalı olarak almistim.Degisen kaput,tampon,far vs 27.000 lik bir rakam imiş.Baska bir servis sağlam olmasına rağmen yaya korumaları değiştiririz demiş.70 e cikar bu rakam demişler. Resmen bu da soygun .

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bence sigorta şirketinizi bir gözden geçirin.Benim kasko cam değişimini bile orjinal ve serviste değişim sağlıyor.Mesela şimdiki aracimda bile herseyi adam gibi yapmış gözüküyorlar. Yarin bir farin tarihine bakayim.Yildan bakıp anlarım.Yanlis serviste işlem yaptirmisiniz. Hakkınızı arayın derim.Degismedigini tespit ettirip dava acabilirmisiniz.Ayrica aracınız ile ilgili değer kaybinizi aldinizmi?

Kaza da %100 suçlu ben olduğum için değer kaybı alamam aracım kontrolden çıkıp dağ yolunda ters yöne girdi o yönden gelen kişi bana çarptı

Benim de Kaskom cam a kadar orjinal takıyor ama bu olay kasko luk değil yetkili Servisin olayı kasko Araca bakmaz Servisin kaskoya Verdiği düzenlediği evrağa göre hareket eder
Bence sigorta şirketinizi bir gözden geçirin.Benim kasko cam değişimini bile orjinal ve serviste değişim sağlıyor.Mesela şimdiki aracimda bile herseyi adam gibi yapmış gözüküyorlar. Yarin bir farin tarihine bakayim.Yildan bakıp anlarım.Yanlis serviste işlem yaptirmisiniz. Hakkınızı arayın derim.Degismedigini tespit ettirip dava acabilirmisiniz.Ayrica aracınız ile ilgili değer kaybinizi aldinizmi?

Aracınız
Bütün honda kullanıcıları bu kadar çok sorun yaşamamıştır herhalde.

Araba kötü, servis kötü, markaya dair herşey kötü, sigorta şirketi kötü... hepsi toplanmış size kumpas kurmuşlar hala anlamıyor musunuz? Amaçları sizi maddi ve manevi olarak bitirmek.

1 tane düzgün ne konunuz var ne mesajınız.

Bence aynaya bakın biraz.

Allah sizinle uğraşam müşteri temsilcisine bol sabır versin.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne Alaka Benimle Uğraşan Müşteri Temsilcilerine Sabır Versin Derken

Ben Aracımın Ve Yaşadığım Sorunları Buraya Yazıyorum Olan Biten de Ortada
Bütün honda kullanıcıları bu kadar çok sorun yaşamamıştır herhalde.

Araba kötü, servis kötü, markaya dair herşey kötü, sigorta şirketi kötü... hepsi toplanmış size kumpas kurmuşlar hala anlamıyor musunuz? Amaçları sizi maddi ve manevi olarak bitirmek.

1 tane düzgün ne konunuz var ne mesajınız.

Bence aynaya bakın biraz.

Allah sizinle uğraşam müşteri temsilcisine bol sabır versin.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri