Civic FC5 Yetkili Servis Kaza Sonrası

Plaka Ön Tampon Alt Emniyeti 194.16 TL
Ön Amblem 197.74 TL
Lastik Tamir Kitim ( Fiyatını Bilmiyorum Araçta Yoktu Teslim Aldığım'da )
215x55x16 lastik 603.81 TL
Dikiz Ayna Camı Sol 323.86 TL
çıta trt sağ ön kapı çerçeve 600.24 TL
Ön Cam Değişimi 134.86 TL ( Ön cam da nokta çatlak yoktu niye bu yazılı bilmiyorum )

11.08.2020 De Yaptığım Kazada Aracıma Bunlar Takılmış Gösterilip Takılmamıştır Faturayı Demin Mail Adresimde Denk Gelip Baktım Sebebini Soruyorum Size Bunu Yapan Yetkili Servis Güvenip Gittiğimiz Yerler Müşterileri Salak Yerine Koyuyor

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kaskoma Arayıp talep oluşturdum hırsızlık ile alakalı inceleme başlatılacak mış şikayetim ile ilgili haber bekliyorum önümüzdeki hafta içine kadar
Bence mahkemeye verin. Yanlarına kalmamalı. Anlaşmayı teklif te etseler ben olsam kesinlikle kabul etmem.
Geçmiş olsun

Resmen dolandırıcılık bu, takıldı gösterip gerçekte takılmaması. Kasko şirketini dolandırmışlar. Misliyle çıksın böyle servislerden. Müşteri üzerinden dolandırmanın bir bedeli olmalı.

Servis te bunu yapıyorsa daha ne demek lazım. Benzer olay da benim başımdan geçti.arka tamponda ki reflektör olan siyah parçada çizik vardı.servis kaskodan değiştirelim dedi. Bende tamam değiştirek dedim. Aracı aldım faturayı inceliyordum. Fatura da tampon breketinden tutun da kullandıkları civataya kadar yazmışlar. He bide elektrik işi diye de bi miktar eklemişler. Bunlara tamam sonra servisten tam çıkıyorum değiştirdileri parçaya bi baktım üzerinde kılcal bi çizik var. Adamlar onu bile değiştirmemiş pasta ile çiziği kapatmış. Sonra bu ne dedim. Yok arkadaşlar unutmuş ta filan falan. Hemen içeri alıp gözümün önün de sıfır parçayı taktılar. Bu kadar da aciz olunmaz servis bunu yapmaması lazım.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bekliyoz Bakalım Bedeli Ne Olacak Bu Hafta İçi Baskı Yapacam Kaskoma Avukata Vericem Artık Diye
Resmen dolandırıcılık bu, takıldı gösterip gerçekte takılmaması. Kasko şirketini dolandırmışlar. Misliyle çıksın böyle servislerden. Müşteri üzerinden dolandırmanın bir bedeli olmalı.

Yapar Hocam Yapar Bu Benim Başıma Gelen İlk Hırsızlık Değil Servisde
Servis te bunu yapıyorsa daha ne demek lazım. Benzer olay da benim başımdan geçti.arka tamponda ki reflektör olan siyah parçada çizik vardı.servis kaskodan değiştirelim dedi. Bende tamam değiştirek dedim. Aracı aldım faturayı inceliyordum. Fatura da tampon breketinden tutun da kullandıkları civataya kadar yazmışlar. He bide elektrik işi diye de bi miktar eklemişler. Bunlara tamam sonra servisten tam çıkıyorum değiştirdileri parçaya bi baktım üzerinde kılcal bi çizik var. Adamlar onu bile değiştirmemiş pasta ile çiziği kapatmış. Sonra bu ne dedim. Yok arkadaşlar unutmuş ta filan falan. Hemen içeri alıp gözümün önün de sıfır parçayı taktılar. Bu kadar da aciz olunmaz servis bunu yapmaması lazım.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hangisini Zikredeyim
09.03.2019 da Honda Cem Plaza da Tamir Gören Aracımın Kasko dan Gelen Lastiğini Araca Takmayıp Patlak Yamalı Lastikle Aracı Bana Teslim Etmesi Ve Ardından 2 Ay Sonra Aracı Aldıktan Lastiğin Değişmediğini Öğrenip Kaza hasarında Takılması Gereken Lastik Hasardan 2 Ay Sonra Takıldı Bu Olay da Kasko da Servis de Expertiz e de Bişe Olmadı Lastiğimi geri Verip Olayı Kapattılar
--------‐-----‐------------------------------------------------------‐-
Bu Konuyu Açma Ma Vesile Olan Servis de Honda Trabzon Beyazlı Servisi 11.08.2020 De Yaptığım Kazadan Dolayı
Servis Ne ?

..... Honda

Adını zikredin, herkes bilsin

Degisen parcalari isteyin arkadaslar. Ben yedek parca icin servise ugrarim bir tek imam osurursa cemaat s... r diye bir laf vardir... Kimseye guvenmeyin elinizden geliyorsa araclarinizin bakimini kendiniz yapin. Az kaldi bu ulkeyi terk etmeme.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri