Civic FD6 Yetkili servis subap ayari

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Son 3 diş kalmıştı sonra dişlerin hepsi bitti benzin aldım bende diş kalmayınca :)
Hocam diş seviyesi aldatabilir. Depoyu fulleyip 100 kilometre yol aldıktan sonra tekrar fullenir. Bu hesap daha doğru çıkar. Birde Ltf değeriniz eksilerde geziyorsa zengin karışım gidiyor olabilirsiniz. Afr ayarında bunların hepsi ortaya çıkar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Son 3 diş kalmıştı sonra dişlerin hepsi bitti benzin aldım bende diş kalmayınca :)
LPGli kullanımda bu kadar az benzinle kullanmanız ilerde benzin pompasının ısınmaya bağlı arıza çıkarmasına neden olabilir, çünkü araç LPGde çalışırken bile benzin pompası aktiftir ve depoda benzin yeterli seviyede ise pompa ısınmaz, benzini yarım deponun altında kullanmamanızı tavsiye ederim.

Aracınız
Civic FD6 2008
Subap ayari ve bogaz kelebegi temizligini nereye yaptirmaliyim yetkili ikisine 500 tl dedi fiyat nasil sizce. Dusarda 250 tl fiyat aldim

Aracınız
Civic FD6 2008
Aslinda sadece kelebek tamizligi yaptirmak istiyorumda el atmisken ikisini de mi yaptirsam mi cok kurcalatmak istemiyorum. Tek sorunum motor sicakken calistirinca lpg ye gecer gecmez bi 3 sn devir dusmesi oluyor vitese fln takarsam o arada stop edebikiyor o 3 sn den sonra hicbi sorun yok . Kelebek kirlenmesine benzemiyor mu sizcede. Lpg ayarini yaptirdim duzelmedi

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Aslinda sadece kelebek tamizligi yaptirmak istiyorumda el atmisken ikisini de mi yaptirsam mi cok kurcalatmak istemiyorum. Tek sorunum motor sicakken calistirinca lpg ye gecer gecmez bi 3 sn devir dusmesi oluyor vitese fln takarsam o arada stop edebikiyor o 3 sn den sonra hicbi sorun yok . Kelebek kirlenmesine benzemiyor mu sizcede. Lpg ayarini yaptirdim duzelmedi
İkisini beraber yaptırırsanız çok daha iyi olur.

Aracınız
Civic FB7 2015
Subap ayari ve bogaz kelebegi temizligini nereye yaptirmaliyim yetkili ikisine 500 tl dedi fiyat nasil sizce. Dusarda 250 tl fiyat aldim

Serviste külbütör contası 265₺ onu değişecekler + supap ayarı+ Boğaz temizliği yetkili servise göre bence de fiyat iyi.

Özel servis külbütör contasını yan sanayi ürün ile değişirse o da 130-140₺ arası olması lazım işçiliklerine güveniyorsanız değerlendirilebilir. Özel servisin külbütör contasını değiştiğinden emin olun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Sadece subap ayari 300 tl dedi parca yoktur icinde acaba servis de mi contayi degistirmiyot yoksa sonradan mi diyor contada degisecek 300 arti conta parasi diye

Aracınız
Civic FD6 2008
Serviste külbütör contası 265₺ onu değişecekler + supap ayarı+ Boğaz temizliği yetkili servise göre bence de fiyat iyi.

Özel servis külbütör contasını yan sanayi ürün ile değişirse o da 130-140₺ arası olması lazım işçiliklerine güveniyorsanız değerlendirilebilir. Özel servisin külbütör contasını değiştiğinden emin olun.

Subap ayari ne jadar dedim 300 dedi , kelebek temuzligi dedim oda 200 tl dedi . Bu fiyatlar isciliktir o zaman tahminim

Aracınız
Civic FB7 2015
Sadece subap ayari 300 tl dedi parca yoktur icinde acaba servis de mi contayi degistirmiyot yoksa sonradan mi diyor contada degisecek 300 arti conta parasi diye

Servis her supap ayarında contayı değişiyor diye biliyorum siz emin olmak için arayıp sorabilirsiniz.Servisin verdiği fiyatın içinde conta dahil olması lazım.

Geri