Neler Yeni
  • Forumumuzun geli┼čimini ve ayakta kalmas─▒n─▒ desteklemek i├žin, ├ľzel ├╝ye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar i├žin l├╝tfen TIKLAYIN!

Civic FB7 2 farkl─▒ ekspertiz sonucu ­čśí

Kat─▒l─▒m
5 Mar 2019
Tepki puan─▒
44
Arac─▒n─▒z
Civic FB7 2013
Arkada┼člar yard─▒m─▒n─▒za ihtiyac─▒m var
Yakla┼č─▒k bir bu├žuk sene ├Ânce ─░stanbul Honda park plazadan 2013 model Honda civic ikinci el olarak ald─▒m bayinin bana verdi─či kendi ekspertiz raporunda full orijinal yaz─▒yordu o ┼čekilde arac─▒ sat─▒n ald─▒m amma vela kin d├╝n arabay─▒ satmak istedi─čimde gelen m├╝┼čteri ekspertize soktu arac─▒, arka bagaj kapa─č─▒n─▒n ve sa─č ├Ân kap─▒n─▒n orijinali ile de─či┼čmi┼č oldu─čunu s├Âyledi
Ara├ž bende oldu─ču m├╝ddetce herhangi bir kaza de─či┼čim vs olmad─▒ tramerde de herhangi bir i┼člem yok bu de─či┼čiklikler ile alakal─▒ olarak.
Ekspertiz raporlar─▒ yanl─▒┼č olabilir mi eksperden ekspere de─či┼čir mi?
Bu durumda ne yapmal─▒y─▒m bir ├ž─▒k─▒┼č yolu g├Âsterebilecek arkada┼č olursa memnun olurum ┼čimdiden te┼čekk├╝rler

Kat─▒l─▒m
22 Mar 2019
Tepki puan─▒
53
Arac─▒n─▒z
Civic FD6 2011
Hocam tarcanlar expertiz veya o kalitede bir yere kendiniz g├Âsterin arac─▒ al─▒c─▒ geldi─činde yalanc─▒ durumuna d├╝┼čmezsiniz. ─░ki rapordan biri hatal─▒ bir ekspertiz daha yapt─▒rmal─▒s─▒n─▒z anlamak i├žin.

Kat─▒l─▒m
17 Ocak 2018
Tepki puan─▒
373
Arac─▒n─▒z
Civic FB7 2015
Arkada┼člar yard─▒m─▒n─▒za ihtiyac─▒m var
Yakla┼č─▒k bir bu├žuk sene ├Ânce ─░stanbul Honda park plazadan 2013 model Honda civic ikinci el olarak ald─▒m bayinin bana verdi─či kendi ekspertiz raporunda full orijinal yaz─▒yordu o ┼čekilde arac─▒ sat─▒n ald─▒m amma vela kin d├╝n arabay─▒ satmak istedi─čimde gelen m├╝┼čteri ekspertize soktu arac─▒, arka bagaj kapa─č─▒n─▒n ve sa─č ├Ân kap─▒n─▒n orijinali ile de─či┼čmi┼č oldu─čunu s├Âyledi
Ara├ž bende oldu─ču m├╝ddetce herhangi bir kaza de─či┼čim vs olmad─▒ tramerde de herhangi bir i┼člem yok bu de─či┼čiklikler ile alakal─▒ olarak.
Ekspertiz raporlar─▒ yanl─▒┼č olabilir mi eksperden ekspere de─či┼čir mi?
Bu durumda ne yapmal─▒y─▒m bir ├ž─▒k─▒┼č yolu g├Âsterebilecek arkada┼č olursa memnun olurum ┼čimdiden te┼čekk├╝rler
Konumuzda D├╝zce yaz─▒yor orda Onay oto Ekspertiz var ben de YouTubeÔÇÖdan takip ediyorum onlarda da bakt─▒r─▒n isterseniz.
Hocam bu arada par├žalar─▒n ba─člant─▒ civatalar─▒nda anahtar izi var m─▒?(Civatan─▒n boyas─▒ bir miktar atar)

iPhone cihaz─▒ndan CivicTR mobile app kullan─▒larak g├Ânderildi.

Son d├╝zenleme:
Kat─▒l─▒m
5 Mar 2019
Tepki puan─▒
44
Arac─▒n─▒z
Civic FB7 2013
┼×u an arabay─▒ mutlaka bir kalitede ekspere g├Âstermem laz─▒m buras─▒ tamam.
yanl─▒┼č olan eksper ile alakal─▒ yapaca─č─▒m ne olabilir sonras─▒ i├žin arkada┼člar

Kat─▒l─▒m
5 Mar 2019
Tepki puan─▒
44
Arac─▒n─▒z
Civic FB7 2013
Konumuzda D├╝zce yaz─▒yor orda Onay oto Ekspertiz var ben de YouTubeÔÇÖdan takip ediyorum onlarda da bakt─▒r─▒n isterseniz.
Hocam bu arada par├žalar─▒n ba─člant─▒ civatalar─▒nda anahtar izi var m─▒?(Civatan─▒n boyas─▒ bir miktar atar)

Evet hocam dedi─činiz gibi D├╝zceÔÇÖde ikamet ediyorum lakin arac─▒n sat─▒┼č─▒ ile ilgilenmesi i├žin Bart─▒nÔÇÖdaki biraderime g├Ânderdim ┼ču an o ilgileniyor

Kat─▒l─▒m
5 Mar 2019
Tepki puan─▒
44
Arac─▒n─▒z
Civic FB7 2013
Hocam tarcanlar expertiz veya o kalitede bir yere kendiniz g├Âsterin arac─▒ al─▒c─▒ geldi─činde yalanc─▒ durumuna d├╝┼čmezsiniz. ─░ki rapordan biri hatal─▒ bir ekspertiz daha yapt─▒rmal─▒s─▒n─▒z anlamak i├žin.
Ald─▒─č─▒m─▒z Honda bayiyi arad─▒─č─▒m─▒zda b├Âyle bir ┼čey olmamas─▒ laz─▒m tekrar bakal─▒m vs dediler acaba nas─▒l bir geli┼čme olur neler yapabilirler

Hakan_1453

Super Moderator
Y├Ânetici
Kat─▒l─▒m
13 Ara 2016
Tepki puan─▒
1,636
Arac─▒n─▒z
Civic FD6 2008
Ayni olay benim de bas─▒ma gelmi┼čti. Ben bir ├ž├Âz├╝m bulamad─▒m. Arac─▒ servisten sorgulat─▒n. In┼čallah bu i┼člemler arac─▒ sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z tarihten ├Ânce serviste yap─▒lm─▒┼čt─▒r. Par├ža de─či┼čimi yap─▒ld─▒─č─▒na dair kay─▒t bulabilirseniz ancak ├Âyle hak iddia edebilirsiniz. Expertiz raporlar─▒n─▒n ge├žerlili─či en fazla 24 saat. expertiz firmas─▒ kabul etmeyecektir. Bana s├Âyledikleri gibi aradan 2 sene ge├žmi┼č kaza yapmad─▒─č─▒n─▒ nerden bilelim diyecekler. Halbuki benim de kazam olmad─▒. :)

Kat─▒l─▒m
17 Ocak 2018
Tepki puan─▒
373
Arac─▒n─▒z
Civic FB7 2015
Evet hocam dedi─činiz gibi D├╝zceÔÇÖde ikamet ediyorum lakin arac─▒n sat─▒┼č─▒ ile ilgilenmesi i├žin Bart─▒nÔÇÖdaki biraderime g├Ânderdim ┼ču an o ilgileniyor
Hocam e─čer o iki par├ža de─či┼čmi┼č ise bayi ile g├Âr├╝┼č├╝p maduriyet dile getirilir ama olumlu d├Ân├╝t gelir mi bilemem. Elinizde bayinin eksper raporu varsa dava a├ž─▒lmas─▒ laz─▒m ama. Bayi par├žalar─▒n sizde de─či┼čti─čini s├Âyleyebilir. Hep olumsuz yazd─▒m ama in┼čallah par├žalar hi├ž s├Âk├╝lmemi┼čtir hi├ž u─čra┼čmazs─▒n─▒z in┼čallah.
Ge├žmi┼č olsun.

├ťst