Civic FC5 2018 Civic Otomatik Vites Vuruntu

Aracınız
Civic FC5 2017
Öncelikle bizim, en azından benim ezbere konuştuğum kanaatine nereden vardınız. Bende halihazırda 2017 eco elegans kullanan biri olarak deneyimlerimi paylaştım. Genel anlamda sarsıntının kullanıma göre olabileceğini ve bunun normal bir şey yani bir ariza olmadığını belirttim. Diger arkadaslarinda yorumlarina bakarsak hemen hemen benimle ayni düşüncendeler. Yani kısaca arkadaşın endişelerini gidermeye çalıştım. Yazdiklarimda bir yanlışlık varsa uyarabilirdiniz. Herşeyi bildiğimi iddia etmiyorum. Ama siz sanki o tavirda bir cevap vermişsiniz. Bu arada benim hareket halinde yada sürüş esnasinda diye bir ifadem yok demişiniz. Hakli olabilirsiniz, yazdiklarinizdan, ben öyle anladigim için böyle bir tepki vermiş olabilirim ama hareket halinde olmadığını cikarmak ta çok zor.
Güzel Kardeşim ben ne yazmışım ya okumuyor göz ucuyla bakıyorsunuz yada şaka yapıyorsunuz bu ne ya Allah aşkına benim yazdıklarımdan hareket halinde yolda sürüş esnasında diye bir kelime cümle varmı. Aynen Şöyle Yazmışım : vitesleri değişirken sarsıntı vuruntu olmaması lazım gayet yumuşak ve rahat geçmesi hafif ileriye doğru gitme eğilimi ve titreşim olmaması gerekiyor.

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben de bu başlığı arıyordum. Aynı sorun ya da sorun değil bende de var. Geri vitese aldığımda tamamen araç duruyor durumda bile olsa çok hafif bir titreme oluyor. İleride başımıza iş açmasın? Aracın normali mi budur yoksa?

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben de bu başlığı arıyordum. Aynı sorun ya da sorun değil bende de var. Geri vitese aldığımda tamamen araç duruyor durumda bile olsa çok hafif bir titreme oluyor. İleride başımıza iş açmasın? Aracın normali mi budur yoksa?
Sanırım normali bu çünkü abimde ki aracta aynı. Ve daha 7500 km de.

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
Kafam takildi sabahda okudum konuyu. Bi arkadas bosa alip sonra p ye alin diyerek aslinda dogrusunu soylemis . Ammaaa bende baktim . Bende titreme hoplama ziplama yok . Gayet akici bir sekilde pden r n d arasi geziyo.

.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kafam takildi sabahda okudum konuyu. Bi arkadas bosa alip sonra p ye alin diyerek aslinda dogrusunu soylemis . Ammaaa bende baktim . Bende titreme hoplama ziplama yok . Gayet akici bir sekilde pden r n d arasi geziyo.

.
Ekran sonradan serviste takilma android ekran guzel ama arada kafasi karışıyor sanirim bi resetlemek gerekecek. Bende araci otoparkta duz zeminde denedim cok hissedilmeyecek derecede var. Ben zaten o sekilde kullanıyorm araci bunu cok belirttim ;)

Aracınız
Civic FC5 2018
hayirli olsun araciniz, kazasiz belasiz günlerde kullanin inşallah, soğuk havalarda direk calistir çalıştırmaz, hareket edildiğinde yapiyor, 15 20 sn bekleyip hareket ederseniz daha az hissedersiniz, normal kullanimdaki vites değişikliklerinde p r veya r n d geçişler titresim seklinde hafif hissedilir.

Aracınız
Civic FC5 2018
hayirli olsun araciniz, kazasiz belasiz günlerde kullanin inşallah, soğuk havalarda direk calistir çalıştırmaz, hareket edildiğinde yapiyor, 15 20 sn bekleyip hareket ederseniz daha az hissedersiniz, normal kullanimdaki vites değişikliklerinde p r veya r n d geçişler titresim seklinde hafif hissedilir.
Teşekkür ederim sagolun bakicaz artik

Geri