Civic FC5 2018 Exe mi 2019 Sonu Makyajlı Eco Elegance mı ?

Motor aynı motor bir tek koltuk ve anahtar farkı var bence Eco elegance alırdım koltugu zaten Orjinal hondanın derı koltugundan daha ıyı dıken fırmalar var bu arada hondanın derı koltugu özen gostermessenız hemen salıyor kendıni. bin liraya yenı tay tüyü deri kılıf onu takardım hem daha şekil hemde Orjinal koltugu korumus olursun

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aslına bakarsan exe paketi almak için hemen hemen bütçem var yok gibi bu 5-6 bin fark küçük gibi dursada büyük aslında şuanda . Yinede mantıklı karar vermek istiyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aslına bakarsan exe paketi almak için hemen hemen bütçem var yok gibi bu 5-6 bin fark küçük gibi dursada büyük aslında şuanda . Yinede mantıklı karar vermek istiyorum.

Ya işte orası sana kalmıs 4 bıne start stop mu ? Yoksa anahtar mı deri koltugu sayma o Bin 1200 lira

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Makyajlı kasada farklılıklara;
  • Multimedya (fiziksel tuslar)
  • Jantlar
  • Kumandadan kapatılabilen ve açılabilen sanruf ve camlar
da eklenmeli diye biliyorum makyaj öncesi bunlarda yok...
Bence bunlardan daha önemlisi deri koltuk belirleyici oluyor. Deri koltuk kullanımındaki sıkıntılardan ötürü istiyormusunuz istemiyormusunuz??

benim tercihim makyajlı eco olurdu, çünkü eski gibi elegacedaki gibi aradaki çoğu fark kapandı. Sadece derikoltuk ve anahtarsız çalıştırma var suan. Hatta eski exe de makyajlı elegancedaki gibi arabayı kitleyince aynalar otomatik kapanmıyor. Buda bir artı.

sonuç olarak, anahtarsız çalıştırma ve deri koltuk önemli değil dersen artıları şu şekilde

-otomatik katlanır aynalar
- oto kararan dkiz aynası
-düşük kilometre
-2019 model olması.

Aracınız
2019 modelini alın. Direk bakıma sokun km yi beklemeyin. Zamanla jantları filanda değiştirirsiniz fakat ilk sahibine özellikle sorun neden 8 k daki arabayı satmak istediğini..

2019 modelini alın. Direk bakıma sokun km yi beklemeyin. Zamanla jantları filanda değiştirirsiniz fakat ilk sahibine özellikle sorun neden 8 k daki arabayı satmak istediğini..

Sorun yok hocam görüştüm sordum ettim . Bu arada 2019 makyajlı daha pahalı exe 2018 e göre . 5-6 Bin Pahalı olan makyajlı kasa karıştırılmasın.

Aracınız
Civic FC5 2017
Biri makyajlı kasa daha 5-6 aylık bir araç 18000 km de
Diğeri exe paket ama 2018 Model 9000 km henüz

Ex al cünkü daha ucuz ve daha ozellıklı derı koltukta sıkıntı yasarsan dedigım gibi kılıf takarsın Honda da km onemli değil fazla

Makyaj lı kasa elegance 18 binde ayrıca öle mi

Diğeri hala 9 binde

Yoksa ex 18 binde mi ?

Her ne olursa olsun hondada bu km ler arasında fazla fark etmez .

Şahsi görüşüm 9 binde ex var ise kaçırma al derim ama siyah olmasın

Geri