Civic FC5 2018 Exe mi 2019 Sonu Makyajlı Eco Elegance mı ?

Aracınız
Hayırlı Ramazanlar Cümleten . Araç alacağım araştırıyorum . Sizce
2018 exe paket Hatasız 18000 km
2019 sonu makyajlı eco elegance 9000 km

Arada 5-6 bin TL fiyat farklı var . Hangisi tercih edilmelidir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Biri makyajlı kasa daha 5-6 aylık bir araç 18000 km de
Diğeri exe paket ama 2018 Model 9000 km henüz

Bir çelişki var burada :)

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam kesinlikle f1 olanı tercih edin derim anı hızlanmalarda ve motoru yükten bağırmadan kurtarmak için vites yukseltmelerde aranıyor bunu uzun kullanımda ihtiyaç hissedeceksinizdir. 2012 fb7 civicten onra araç değişikliğinde olmazsa olmaz aradigim bir özellik olmuştur. Bence zorlayın imkanlarınızı makyajlı kasa alın derim.
Makyajlı Kasa Beyaz
Exe paket Füme

Tamamen servis bakımlılar ikiside
F1 exe de yok 2018 son ayları değil ondan dolayı

Benim gönlümde exe den yana açıkçası

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben de makyajlı elegance derdim.
Sen Exe' ye karar vermiş gibisin hocam.
Exe 2018 Ağustos sonrası üretim bakmaya çalış. F1' li ve ekstra LPG ile ilgili bilgileri görüntüleme olanlardan.
LPG ortalaması vs bilgileri görmesem de olur dersen de 2017 Kasımdan, 2018 Ağustos a kadar opsiyon olarak F1 eklenmiş araçlar var. Yine tercihinizin onlardan yana olmasını tavsiye ederim.
Birde son olarak trafik çıkış olarak bakıldığında biri 6 aylık, diğeri Ağustos öncesi olduğundan yola çıkıyorum en az 22 aylık bir araç. Kağıt üstünde 1 sene gibi görünse de neredeyse 2 yaş fark var :)

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. (????? ??????? :)

Ben de makyajlı elegance derdim.
Sen Exe' ye karar vermiş gibisin hocam.
Exe 2018 Ağustos sonrası üretim bakmaya çalış. F1' li ve ekstra LPG ile ilgili bilgileri görüntüleme olanlardan.
LPG ortalaması vs bilgileri görmesem de olur dersen de 2017 Kasımdan, 2018 Ağustos a kadar opsiyon olarak F1 eklenmiş araçlar var. Yine tercihinizin onlardan yana olmasını tavsiye ederim.
Birde son olarak trafik çıkış olarak bakıldığında biri 6 aylık, diğeri Ağustos öncesi olduğundan yola çıkıyorum en az 22 aylık bir araç. Kağıt üstünde 1 sene gibi görünse de neredeyse 2 yaş fark var :)

'?? ??? ???. (??????)

Ben birazda fiyattan dolayı exe ye kayıyorum . Exe için de para tam tamına denk getirdim . Şimdi makyajlıya bi 6 bin daha koymam gerekecek . Mesele biraz da bu aslında . Ama sonradan da keşke dememek için ahaliye danışmak istedim.

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
6 bine sebep bu farklardan vaz geçme derim ancak tabi miktar küçük olsada bazen durumlar el vermiyor. Hepimiz zaman zaman böyle zorluklardan geçiyoruz. Sonra ıyiki böyle olmuş diyoruz. Sizin içinde hayırlısı olsun.

Aracınız
Civic FC5 2020
@casper0657 hocama katılıyorum.
Küçük te olsa maddi sıkıntı oluşacaksa Exe mantıklı hocam biraz binersin. Maddi olarak aradaki farkı kapatınca makyajlıya geçiş yaparsın.
Hem nasip insanın karşısına ne zaman ne çıkacağı belli olmaz birde bakarsınız makyajlı elg. yerine direk Exe' ye geçmişsin :)

'?? ??? ???. (??????)

6 bine sebep bu farklardan vaz geçme derim ancak tabi miktar küçük olsada bazen durumlar el vermiyor. Hepimiz zaman zaman böyle zorluklardan geçiyoruz. Sonra ıyiki böyle olmuş diyoruz. Sizin içinde hayırlısı olsun.

Hocam ben elegance aracımı aldığımda exe almadığıma çok pişman olmuştum . Görüşüm şu her aracın full modeli imkan varsa binilmelidir . Arada çok fark yok vs denmemeli bariz farklar illaki var . Aradaki fiyat farkı bunlardan ötürü var.

@casper0657 hocama katılıyorum.
Küçük te olsa maddi sıkıntı oluşacaksa Exe mantıklı hocam biraz binersin. Maddi olarak aradaki farkı kapatınca makyajlıya geçiş yaparsın.
Hem nasip insanın karşısına ne zaman ne çıkacağı belli olmaz birde bakarsınız makyajlı elg. yerine direk Exe' ye geçmişsin :)

'?? ??? ???. (??????)

Elegance aracımı exe alırım diye sattım ama malum bilirsiniz , 5 daha koy şunu al , onu alacağına 5 daha koy diğerini al vs uzayıp gidiyor bu olay

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Kendini zora sokmayacak neyse onu al hocam. Ben senin yerinde olsam Exe alırdım. Özellikle çok arabayla işi olan bir insansan anahtarsız giriş ve çalıştırma en çok kullandığın özellik olacak emin ol. 1 senede 45 bin km ye yakın yaptım. Şu an anahtarlı araba kullanmak nasıldı unuttum bile :) Ara sıra şirketin Fluence'e biniyorum bi afallıyorum napıyorduk lan falan oluyorum :)

İkincisi bir FK7 kullanıcısı olarak söyleyeyim. Honda'nın kumaş koltukları çok kalitesiz. Aşırı kötü. VW Polo'dan bile kötü. O yüzden deri koltuk da bir tercih sebebi olabilir bu durumda konfor açısından. Elektrikli bel desteği de önemli benim için.

Son olarak da benim gibi biraz performanslı kullanımı seviyorsan 17 inç jantlar da yol tutuş için daha iyi. Seni yüksek hızda girdiğin virajlarda daha güvende tutar.

Geri