Civic FC5 2018 Exe mi 2019 Sonu Makyajlı Eco Elegance mı ?

Kendini zora sokmayacak neyse onu al hocam. Ben senin yerinde olsam Exe alırdım. Özellikle çok arabayla işi olan bir insansan anahtarsız giriş ve çalıştırma en çok kullandığın özellik olacak emin ol. 1 senede 45 bin km ye yakın yaptım. Şu an anahtarlı araba kullanmak nasıldı unuttum bile :) Ara sıra şirketin Fluence'e biniyorum bi afallıyorum napıyorduk lan falan oluyorum :)

İkincisi bir FK7 kullanıcısı olarak söyleyeyim. Honda'nın kumaş koltukları çok kalitesiz. Aşırı kötü. VW Polo'dan bile kötü. O yüzden deri koltuk da bir tercih sebebi olabilir bu durumda konfor açısından. Elektrikli bel desteği de önemli benim için.

Son olarak da benim gibi biraz performanslı kullanımı seviyorsan 17 inç jantlar da yol tutuş için daha iyi. Seni yüksek hızda girdiğin virajlarda daha güvende tutar.

Sağolasın kardeşim . Exe alırsam 2018 alacağım yani jantlar 16 olacak doğal olarak . Diğer türlü bakarsak maddi durumda exe ye zorluyor beni + Anahtarsız çalıştırma vs birkaç ekstrası da exe al diyor . Ha zaten daha 18 bin km de hiçbirşey

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhabalar,

Yaklaşık bir hafta önce bende aynı ikileme düştüm, benimki şöyleydi ;

-2020 eco elegance 4bin küsür km beyaz renk fiyatı 182 bin tl makyajlı

-2019 executive 10bin küsür km de sonradan prins lpg li aksesuarlı(type-r body kit vs) beyaz renk hatasız fiyat 187bin

Bizim tercihimiz daha pahalı olmasına rağmen 2019 executive den yana oldu hocam. Sizin yerinizde olsam executive alırdım ben.Hayırlısı olsun.

Merhabalar,

Yaklaşık bir hafta önce bende aynı ikileme düştüm, benimki şöyleydi ;

-2020 eco elegance 4bin küsür km beyaz renk fiyatı 182 bin tl makyajlı

-2019 executive 10bin küsür km de sonradan prins lpg li aksesuarlı(type-r body kit vs) beyaz renk hatasız fiyat 187bin

Bizim tercihimiz daha pahalı olmasına rağmen 2019 executive den yana oldu hocam. Sizin yerinizde olsam executive alırdım ben.Hayırlısı olsun.

Allah kaza bela vermesin hocam . Exe tercihi sebebin nedir peki ? Neden exe alayım :) İkna et Şaka bir yana Sizin durum daha farklı , bende exe ucuz 2018 olmasından yana . Maddiyatta exe ye zorluyor beni , hem de tam dolu araç olması biraz daha o yöne itiyor

Aracınız
İyi dilekleriniz için teşekkürler hocam. Hocam bizim o aracı seçmemizin sebeplerinden biri aracın çok temiz ve aksesuarlı olması fakat tabi full paket executive olmasının etkisi büyük. Kağıt üzerinde baktığımız zaman evet çok fark yok gibi duruyor ama anahtarsız giriş ve çalıştırma gerçekten çok güzel bi özellik ve premium hissettiriyo, aynı şekilde deri döşeme de öyle. Full paket olunca araçtaki bu tokluk hissi çok güzel bence. Aynı zamanda satacağınız zamanda full paket olması sizin için avantaj olur, sizin fiyat avantajınızda var üstelik. Siz yinede hocam iki aracıda ayrı ayrı aldığınızı hayal edin, düşünün. Hangisi içinize siniyorsa onu alın, hayırlısı olsun inşallah.

İyi dilekleriniz için teşekkürler hocam. Hocam bizim o aracı seçmemizin sebeplerinden biri aracın çok temiz ve aksesuarlı olması fakat tabi full paket executive olmasının etkisi büyük. Kağıt üzerinde baktığımız zaman evet çok fark yok gibi duruyor ama anahtarsız giriş ve çalıştırma gerçekten çok güzel bi özellik ve premium hissettiriyo, aynı şekilde deri döşeme de öyle. Full paket olunca araçtaki bu tokluk hissi çok güzel bence. Aynı zamanda satacağınız zamanda full paket olması sizin için avantaj olur, sizin fiyat avantajınızda var üstelik. Siz yinede hocam iki aracıda ayrı ayrı aldığınızı hayal edin, düşünün. Hangisi içinize siniyorsa onu alın, hayırlısı olsun inşallah.

İnşallah Teşekkür ederim . Gruptan fikir almak istedim kimi makyajlı dedi kimi exe dedi , bende aksilik olmaz ise exe den yana karar kıldım gibi . Bakalım nasip hayırlısı olsun.

Aracınız
Civic FC5 2017
Sadece anahtarsız giriş ve çalıştırma için bile exe alırım yine olsa tekrardan her aracın en dolusu bence zevkli olanıdır.Bence exe kararınız doğru şiddetle tavsiye ederim.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sadece anahtarsız giriş ve çalıştırma için bile exe alırım yine olsa tekrardan her aracın en dolusu bence zevkli olanıdır.Bence exe kararınız doğru şiddetle tavsiye ederim.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sağolasın kardeşim . Dediğin gibi her zaman full model iyidir , benim tercihimde o yönde.Aksilik olmaz ise belirlediğim araç satılmaz ise :) Haftaiçi almaya giderim diye düşünüyorum.Fikirleriniz için teşekkür ederim.Bu grubu seviyorum

Aracınız
Civic FC5 2017
Hondada km ve paket fazla farketmez hepsı aynı oranda fiyat yukselır yani ex de alsanız elegance de alsanız zarar etmez siniz ve km hondada cok mühim bişi değil ama servis bakım km aralığina dıkkat edilmeli alıs satış sırasında cünkü cvt şanzıman yaği malıyetlı bir olaydır ve servis ler bunu cok abartıyor 3000 lira ıstıyen servisler var

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hondada km ve paket fazla farketmez hepsı aynı oranda fiyat yukselır yani ex de alsanız elegance de alsanız zarar etmez siniz ve km hondada cok mühim bişi değil ama servis bakım km aralığina dıkkat edilmeli alıs satış sırasında cünkü cvt şanzıman yaği malıyetlı bir olaydır ve servis ler bunu cok abartıyor 3000 lira ıstıyen servisler var

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Mesele fiyatlarının yükselip azalması değil aslında bu işin ticaretini yapmıyoruz.Binerken zevk almak - Hangi paraya daha mantıklı olur düşüncesi önemli benim için.Satarken kaça gider hesabı yapmıyorum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Mesele fiyatlarının yükselip azalması değil aslında bu işin ticaretini yapmıyoruz.Binerken zevk almak - Hangi paraya daha mantıklı olur düşüncesi önemli benim için.Satarken kaça gider hesabı yapmıyorum.

Hocam tarzınız binici tipi olanlardan. Öncelikle hoşunuza ilk giden aracı alın derim.
> Keyifle sürmediğiniz otomobilden, sürüş keyfi alamazsınız. <

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Son düzenleme:
Geri