Afr ayarı

Aracınız
Civic FB7 2012
siz yaptırdınızmı.fark ettimi.Farklar nelerdir.
Polatlıda arkadaşım var tekleme diye gitti sibop ayarı ve afr ayarı yapmışlar çok memnun kaldığını söylüyor. Ben eskişehirdeyim. Eskişehirde de yapılıyor ben eskişehir ufuk Honda servisinden çok da memnun değilim. Ama bora Honda servisini iki arkadaşım faal olarak kullanıyor çok memnunlar. Garanti de hiç sorun çıkarmadıkları söylüyorlar.

Aracınız
Civic FC5 2018
Fc5 deki sabit hizla giderken olan vuruntudan mı bahsaediyorsunuz afr ayari bunu gideriyor mu?

Aracınız
Civic FC5 2018
Birkaç yeri aradim v-tec açmasi diye geciyor dediler cozumu basit ancak müdahale edemekdiklerini ancak yetkili servisin müdahale imkani olduğunu söylediler eger yetkili serviste yaptiran varsa ve paylasirsa iyi olur haftaya ben 1000 km kontrolunde konusacam eskisehirde detaylari burada paylasirim

Aracınız
Civic FD6 2008
Birkaç yeri aradim v-tec açmasi diye geciyor dediler cozumu basit ancak müdahale edemekdiklerini ancak yetkili servisin müdahale imkani olduğunu söylediler eger yetkili serviste yaptiran varsa ve paylasirsa iyi olur haftaya ben 1000 km kontrolunde konusacam eskisehirde detaylari burada paylasirim
BAHSETTİĞİN OLAYI SERVİSİN YAPACAĞINI SANMIYORUM BENDE FD6 VARDI 2500 DEVİRLERDE GAZA DOKUNUNCA VURUYORDU HALLETİK AFR AYARI İLE AVANSLA OYNADILAR SANIRIM AMA HER YİĞİDİN HARCI DEĞİL LPG AYARI .COM ÜMRANİYE AHMET NALBANT OĞLU VURUNTUDAN KURTULMAK İSYORSAN YA İST GELİCEN YADA KONUŞUCAN

Aracınız
Civic FC5 2018
Ahmet beyle konustum fc5 icin yapacagi bisey olmadigini soyledi fc5lerde fabrikasyon lpg var servis haric müdahale imkanı olmuyor fd6 farklı sizin sonradan lpg oldugu icin mudahale şansi var

Aracınız
Civic FB7 2012
Eskişehir dediniz sanırım gittiğinizde sizinle ilgilenilir diye tahmin ediyorum. Eğer orada yapılacak ise ali efe var onunla görüşüp hallettirin. Anlaşmalı diye oto emre ye götürülürse olanıda bozuyor. LPG işi ufukta biraz değişik işliyor. Sorun çözülmez ise nevin hanım ile irtibata geçin fabrikadan çözdürür sorunu. Orada bu işten en iyi anlayan ali efe ve özlem hanım. Hasan yeni yeni işi kavramaya başlamış iyi bir arkadaş ama LPG tecrübesi zayıf sayılır.

Aracınız
Civic FC5 2018
Emre oto çok zayıf bu konuda eski aracima lpgyi orada taktirmistim 2 bobine ve maal oldu bana emre otoya gitmem aslında bu iş Honda Türkiye'nin işi yazilim olmasi gerekiyor bu sorun için yinede konusacam dediginiz kişilerle

Geri