Arka cam-tavan arası boya kalkma sorunu

fyb06

0
Arkadaşlar benim aracımın arka cam ve tavan arasında aracımda boya kavlaması oldu boyası çıkmış arabamın bi fikriniz var mı?

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam asıl çözüm cam sökmeden halletmekte yatıyor. Ben sırf bunun için cam söktürmezdim. Boyacı o bölgeyi güzelce maskeleyecek ardından sprey tarz ile boyanır.
Aynen hocam, bana böyle iyi bir boya ustası lazım, iyi bir araştırma gerekli.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Araştıracağım hocam, bende rotüş amaçlı boya ve sulu boya fırçası var ama kaputta ve kapılarda taş izi olan bölgelere eskiden uygulama yaptığım rotuşlu yerlerde, zamanla sıcak soğuk değişimleri sonucu hep çatlaklar oluştu.

Hocam güzel bir rötüş ve o bölgeye pasta cila olayı çözer gibi geliyor bana hayırlısı. Bence orası için cam söktürüp komple orayı boyatmayın.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam güzel bir rötüş ve o bölgeye pasta cila olayı çözer gibi geliyor bana hayırlısı. Bence orası için cam söktürüp komple orayı boyatmayın.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam dün birkaç yere sordurduk, boya atması rotüşla kurtaracak gibi değil çünkü uğraştığımda çevredeki boyada soyuluyor, çoğu boyacı camı da söküp o bölgeyi komple boyamam lazım diyor, bende boya atması daha cama yaklaşmamış, bu halde çevreyi maskeleyip o bölgeyi zımpara ile temizleyip boyasak yeter diyorum. Bakalım araştıracağım (y)

Bizde bugün bu cansıkıcı durumdan nasibimizi aldık daha fazla ilerlememesi için boyacıya lokal rütuş yaptirdim 50 bin bakim için gideceğim bakalım garanti konusunda yanıltacak mı honda göreceğiz hayırlısı olsun20220602_191139.jpg

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geri