Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar 19 Kasım Perşembe günü aracımın periyodik bakımı için HondaPark Plazaya gittim. İçerisi full araç doluydu, mübalağa yapmak gerekirse adım atacak yer yoktu. Sordum servis danışmanıma yarısı satılmış yarısı duruyor dedi, geçen aya göre satışlar zayıfladı diye aktardı. Bilgi vermek istedim.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar 19 Kasım Perşembe günü aracımın periyodik bakımı için HondaPark Plazaya gittim. İçerisi full araç doluydu, mübalağa yapmak gerekirse adım atacak yer yoktu. Sordum servis danışmanıma yarısı satılmış yarısı duruyor dedi, geçen aya göre satışlar zayıfladı diye aktardı. Bilgi vermek istedim.

Hocam
Kampanyalara dayanacaklar 12 soğur faiz gibi kendi bünyelerinde sınırlı sayıda ki araçlarada inidirim yapabilirler diye düşünüyorum faizlerin yükselmesinde satışlara sadece arabada DEĞİL ev satışlarında da yavaşlama oldu gereksiz şişen balon hava kaçırmaya başladı

Hürmetler

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam
Kampanyalara dayanacaklar 12 soğur faiz gibi kendi bünyelerinde sınırlı sayıda ki araçlarada inidirim yapabilirler diye düşünüyorum faizlerin yükselmesinde satışlara sadece arabada DEĞİL ev satışlarında da yavaşlama oldu gereksiz şişen balon hava kaçırmaya başladı

Hürmetler
Valla hocam haklısınız ben şuan ev alma arefesindeyim, keşke şu faizler biraz düşse fiyatlar çok yukarda.

Aracınız
Civic FC5 2020
Valla hocam haklısınız ben şuan ev alma arefesindeyim, keşke şu faizler biraz düşse fiyatlar çok yukarda.

Başkan
İnşallah faize bulaşmadan rabbim istediğiniz evi tez vakitte oturmayı nasip etsin
bende bakıyorum arabamı satacağım zaten sermaye yapmaktı niyetim ticaretle uğraştığım için
varsa kısmetimiz gelir Yemen den
yoksa nasibimiz ne gelir elden
hayırlısı olsun şimdiden
Maşallah tekerleme gibi oldu ?

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2019
Faizin Allah canını alsın. Malesef artık kimse kimseye ne güveniyor ne de yardımcı oluyor. Eskiden kolu komşu, eş dost , akraba herkes ev , araba alacağında , düğün yapacağında birbirine yardım ederdi. Hatta istemeden getirir bırakır giderdi. Mesela ben 43 yaşındayım . Çocuktum babamlar araba alacaktı. Arkadaşları para bulamazsan kredi çek demişler babam nasıl üzülmüştü. Sonra bir baktık herkes yardımlaştı aldı babam arabayı. Bu olay olalı 30 seneyi geçti. Peki ne oldu bize şimdi bu 30 senede. Kimsenin kimseye güveni, minneti de kalmadı. Herkes banka kapısında (bende dahil). Geçen sene arkadaşım araba alacak herkes akıl veriyor faize bulaşma. " Haklısınız bulaşmasın. Benim kenarda 3000 tl param var istediği zaman ödesin. Sizde çıkarın para verin adama destek olalım faize bulaşmasın. Sırasıyla hepimizin parasını ödesin. En son benim paramı ödesin " dedim millet sus pus oldu. Önce bizim birbirimize güvenimiz sarstılar sonra da bankaları kolaylaştırdılar malesef. Toplum olarak umarım o eski benliğimize kavuşuruz.

Aracınız
Civic FC5 2020
Faizin Allah canını alsın. Malesef artık kimse kimseye ne güveniyor ne de yardımcı oluyor. Eskiden kolu komşu, eş dost , akraba herkes ev , araba alacağında , düğün yapacağında birbirine yardım ederdi. Hatta istemeden getirir bırakır giderdi. Mesela ben 43 yaşındayım . Çocuktum babamlar araba alacaktı. Arkadaşları para bulamazsan kredi çek demişler babam nasıl üzülmüştü. Sonra bir baktık herkes yardımlaştı aldı babam arabayı. Bu olay olalı 30 seneyi geçti. Peki ne oldu bize şimdi bu 30 senede. Kimsenin kimseye güveni, minneti de kalmadı. Herkes banka kapısında (bende dahil). Geçen sene arkadaşım araba alacak herkes akıl veriyor faize bulaşma. " Haklısınız bulaşmasın. Benim kenarda 3000 tl param var istediği zaman ödesin. Sizde çıkarın para verin adama destek olalım faize bulaşmasın. Sırasıyla hepimizin parasını ödesin. En son benim paramı ödesin " dedim millet sus pus oldu. Önce bizim birbirimize güvenimiz sarstılar sonra da bankaları kolaylaştırdılar malesef. Toplum olarak umarım o eski benliğimize kavuşuruz.

Hocam
Çok haklısınız
Sistem buna itiyor zaten ilk Fc5 ve şu an kullandığımda 12 ay sıfır faiz kullanarak aldım eğer olmasaydı almazdım ve o anlattıklarınız maalesef geride kaldı akrabalık komşuluk ve yardımlaşma TV -SOSYAL MEDYA Aracılığı ile bitirildi
Türk toplumunun en büyük değerleri üzerine oynamayı çok iyi becerdiler ve halkımızda buna resmen ayak uydurdu.
Bu konularda çocuklarımızı yetiştirmek adına en büyük görev bizlere düşüyor.

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2020
Birkaç konuda yorumlarımı paylaşayım.. Araçların Fiyatlarının sabitlendiğini,zam beklemediğini,sıfır fiyatının altında bir çok arabanın ikinci el sıfır kilometre olarak satışta olduğunu belirten arkadaşlar var.

Şöyleki; 2020 sonu geldi sene başında 217tl ye alan vatandaş kasımda 285 ilan veriyordu... ancak henüz satılmayan araçlar bir ay sonra 1yaşında olacakları için elden çıkartmaya bakıyorlar.fiyatlarda ki düşüş bu nedenle..Bu işin ticaretini yapan adamlar zaten bayide sıra bekleyen adamlar elindekini çıkarıp 2021 modelini alıp garaja çekecekler.

son tahlilde 2021 zamları ile Eco elegance modelinin fiyatının 300tl üzerinde olacağını , bayilerinde bunu bahara doğru 330tl den vereceğini düşünüyorum. 2020 model düşük kilometreli araçlarında 2021 ilk çeyreğinde ikinci ellerinin 300tl civarında fiyatlanacağını ön görüyorum.
Bu saaten sonra düşmesi imkansız gibi geliyor bu aracın fiyatının..

Saygılarımla.

Aracınız
Civic FC5 2020

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
"Düne kadar istediği otomobili bulamayan, aylarca sıra beklemek zorunda kalan 'mutsuz' tüketiciler, yılın son ayında 'otomotivin kralı' olacak. "

Haberin bu kısmına sesli güldüm..:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Şu haberi okuyunca baya bir gülesim geldi.

Geri