Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Fiyatların düşeceğini zannetmiyorum.Aksine 2021 de daha da artabilir.Dolar kuruyla pek ilgisi yok.Arabalar yerli üretim.Pandemi dolayısıyla fiyat artışı var.Bir de ötv etkisi.Ayrica exe vergi dilimine girdiğinde dolar 7.83 dü.Simdi de 7.63.Ülkemizde maalesef dövizden dolayı gelen zamların hiç geri geldiğini görmedim.Insallah duser de herkes için hayırlısı olur.

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Civic FC5 2019
Bayierin artık bu vakitten sonra liste fiyatı üzerinden daha pahalı fiyat cekeceklerini düşünmüyorum, çünkü liste fiyatının altında internetten onlarca sıfır araç var, sanırım fiyatlar yerine oturacak, tabi ülkede olaganüstü durum olmazsa, gecenlerde yazımda belirttim yatırım amaçlı liste fiyatı üzerinde alanalr biraz üzülecekler ama araçını satıp yeni alanların bir kaybı olmayacak

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bayierin artık bu vakitten sonra liste fiyatı üzerinden daha pahalı fiyat cekeceklerini düşünmüyorum, çünkü liste fiyatının altında internetten onlarca sıfır araç var, sanırım fiyatlar yerine oturacak, tabi ülkede olaganüstü durum olmazsa, gecenlerde yazımda belirttim yatırım amaçlı liste fiyatı üzerinde alanalr biraz üzülecekler ama araçını satıp yeni alanların bir kaybı olmayacak
Dediğiniz gibi piyasa yavaş yavaş oturuyor (y)

Aracınız
Civic FC5 2019
Bayilerde arac yok ama piyasada çok, liste fiyatı altında araç almak varken kim bayiden bekleyip almak ister ki

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam bu kampanya hazirandan beri olan kampanya zaten. Bende agustosta aldığım da kampanyalı kredi oranından cektim. Ama çekeceğiniz tutarı ve vadenizi artırırsanız sorun bakalım bayiye kaç oran verecekler?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam
bu reklama girmeye başladı mesala şimdi gördüm fotosu olan gibi bu başlangıç olarak daha da artacaktır diye düşünüyorum bu da alıp üstüne 15-20 ekleyip satmaya kalkan uyanıklar satamayacak artık benim demek istediğim bu idi IMG_1605.JPG

Hürmetler

Geri